Narożnik Keter Provence Lyon + Fotel zestaw ogrodowy brązowy

Nr produktu: 25705
 • Cena: 2 499
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Narożnik Keter Provence Lyon Fotel zestaw ogrodowy brązowy to komplet, który znajdzie zastosowanie zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie, tarasie czy ganku. Z powodzeniem korzystać można z niego przez cały rok, bez względu na pogodę. Dobrze sprawdzi się on zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. W skład zestawu wchodzi narożnik, fotel, podnoszony stolik (jego wysokość wynosić może 40 lub 65 centymetrów) oraz funkcjonalne, komfortowe siedziska. Ich poszewki posiadają zamek błyskawiczny, co sprawia, że w przypadku zabrudzenia można je z łatwością zdjąć i wyprać.

Logo Keter, Curver, allibert

Modułowy narożnik Keter Provence Lyon zestaw ogrodowy brązowy

Narożnik Keter Provence Lyon Fotel zestaw ogrodowy brązowy to modułowy komplet mebli. Jego układ można dowolnie zmienia, dopasowując do aktualnych potrzeb. W podstawowej wersji mamy do czynienia z narożnikiem, lecz tworzące go części pełnić mogą funkcję osobnych mebli. Korzystając z 3 modułów, z łatwością utworzymy sofę wyposażoną w 2 podłokietniki. Wykorzystując 2 moduły, powstanie sofa z 1 podłokietnikiem. Do tego celu służą znajdujące się w zestawie śruby mocujące.

Modułowy narożnik ogrodowy - częściowa możliwość podzielenia

Narożnik ogrodowy na taras Keter Provence lyon 2 fotele brązowy

Narożnik Keter Provence Lyon zestaw ogrodowy brązowy wykonany z technologii Technorattan Look

Narożnik Keter Provence Lyon Fotel zestaw ogrodowy brązowy wygląda jakby został wykonany z naturalnego rattanu. W rzeczywistości, do jego produkcji posłużono się pozyskanym w znaczącej części z recyclingu polipropylenem. Do zalet tego materiału zaliczyć można między innymi trwałość, wytrzymałość i odporność na działanie wody oraz promieniowania UV.

Łatwy w utrzymaniu w czystości narożnik Keter Provence Lyon zestaw ogrodowy brązowy

Narożnik Keter Provence Lyon Fotel zestaw ogrodowy brązowy nie wymaga konserwacji, a co więcej - jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Do tego celu w zupełności wystarczająca jest bowiem woda. W przypadku nieco bardziej uporczywych zabrudzeń sięgnąć można natomiast po łagodny środek czystości.e schowamy mebli po zakończonym sezonie do wnętrza budynku – zestaw może stać na dworze cały rok.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 11-08-2019
Meble super, dostawa szybka.

4 02-08-2019
PRODUKT TRWAŁY,ELEGANCKA BRYŁA,WYGODNY,FUNKCJONALNY.ODPORNY NA DZIAŁANIE PROMIENI SŁONECZNYCH .
Keter Provence lyon i 2 fotele zestaw ogrodowy brazowy

Keter Provence lyon zestaw ogrodowy brazowy wymiary

Keter Provence lyon i 2 fotele zestaw ogrodowy brązowy wymiary

Narożnik Keter Provence Lyon + Fotel zestaw ogrodowy brązowy

Narożnik Keter Provence Lyon + Fotel zestaw ogrodowy brązowy

Narożnik Keter Provence Lyon + Fotel zestaw ogrodowy brązowy

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x