Narożnik Keter Provence Lyon + Fotel zestaw ogrodowy grafitowy

Nr produktu: 25665
 • Stara cena: 2 499
  Cena: 2 299 (24 raty po 124 zł *)
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 11.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, środa, 11.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Keter Provence Lyon + fotel zestaw ogrodowy grafitowy to komplet, w skład którego wchodzi narożnik, podnoszony stolik oraz fotel. Uzupełnieniem zestawu są praktyczne i estetyczne poduszki na siedzenia wyposażone w zdejmowane poszewki. Sprawia to, że nawet jeżeli ulegną one zabrudzeniu, można je z łatwością wyprać. Taki zestaw znajdzie zastosowanie zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie czy tarasie. Z powodzeniem służyć może on przez cały rok.

Logo Keter, Curver, allibert

Modułowy narożnik Keter Provence Lyon + fotel zestaw ogrodowy grafitowy

Keter Provence Lyon + fotel zestaw ogrodowy grafitowy posiada modułowy charakter. Jako całość tworzyć może on narożnik, lecz każda z jego części pełnić może osobną funkcję. Poszczególne elementy tworzące komplet mogą stać samodzielnie lub zostać złączone. Możliwe jest tu uzyskanie sofy z 2 podłokietnikami (do tego celu wykorzystać należy 3 moduły) oraz sofy wyposażonej w 1 podłokietnik (wówczas należy posłużyć się 2 modułami). Do tego celu należy posłużyć się dołączonymi do zestawu śrubkami mocującymi.

Modułowy narożnik ogrodowy - częściowa możliwość podzielenia

Narożnik ogrodowy na taras Keter Provence lyon 2 fotele

Keter Provence Lyon + fotel zestaw ogrodowy grafitowy - komplet na wiele lat

Keter Provence Lyon + fotel zestaw ogrodowy grafitowy wyprodukowany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Na pierwszy rzut oka wygląda on jednak, jakby wykonano go z naturalnego rattanu. Wspomniany materiał został w znaczącej części pozyskany z recyclingu. Do zalet polipropylenu zaliczyć można między innymi trwałość, wytrzymałość oraz odporność na działanie wody i promieni UV. Sprawia to, że na długi czas zachowuje on swój estetyczny wygląd i nie traci naturalnego koloru.

Narożnik ogrodowy w technologii Technorattan Look

Narożnika tarasowy Keter Provence plecionka

Keter Provence Lyon + fotel zestaw ogrodowy grafitowy - meble łatwe w pielęgnacji

Keter Provence Lyon + fotel zestaw ogrodowy grafitowy jest kompletem bardzo łatwym w utrzymaniu w czystości. Do tego celu w zupełności wystarczy woda, a w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń - łagodny środek czyszczący. Zestaw ten nie wymaga również konserwacji.

Meble ogrodowe z tworzywa ułatwiającego konserwację

zestaw Keter Provence lyon 2 fotel grafit

Materiał technorattan Keter

Narożnik na taras Provence Keter Lyon nie wymaga konserwacji i jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Do jego czyszczenia wystarczy woda oraz ewentualnie łagodne środki czyszczące. Poduszki dołączone do zestawu bardzo łatwo czyścić dzięki zastosowanemu w poszewkach zamkowi błyskawicznemu. Dodatkowo nie musimy się martwić, gdy nie schowamy mebli po zakończonym sezonie do wnętrza budynku – zestaw może stać na dworze cały rok.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 04-07-2019
Profesjonalna obsługa i kontakt. Mebelki bardzo ładne.
Keter Provence lyon i fotel zestaw ogrodowy Grafitowy

Provence Lyon wymiary

Keter Provence lyon i fotel zestaw ogrodowy Grafitowy

Keter Provence lyon i fotel zestaw ogrodowy Grafitowy

Keter Provence i 2 fotele zestaw ogrodowy Grafitowy

Keter Provence lyon i 2 fotele zestaw ogrodowy Grafitowy

Keter Provence lyon i 2 fotele zestaw ogrodowy Grafitowy wymiary

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x