Narożnik ogrodowy z technorattanu Camaiore Kawa Mix

Nr produktu: 19471

Narożnik ogrodowy z technorattanu Camaiore wchodzi w skład zestawu mebli modułowych, czyli takich, których poszczególne części można zaaranżować według własnych potrzeb. Są one idealne do ustawienia na zewnątrz, ponieważ wykonano je z technorattanu, materiału wytrzymałego i niepodatnego na działanie niesprzyjających czynników klimatycznych, jak deszcze, opady śniegu i mróz oraz promieniowanie UV.

Zestaw narożnik technorattan ogrodowy Camaiore Kawa mix

Oprócz narożnika ogrodowego z technorattanu Camaiore w zestawie mebli znajduje się również  jeden podnóżek i stolik z blatem szklanym. Narożnik składa się z 3 elementów: 2 sof bocznych i sofy środkowej. Do sofy i podnóżka dołączone są komfortowe poduchy. Meble z technorattanu cechują się także elastycznością, dzięki czemu są wygodne, a także wytrzymałością. Mają stelaż ze stabilnego i nierdzewnego aluminium.

Zestaw mebli narożnik Camaiore Kawa mix

Narożnik ogrodowy z technorattanu Camaiore zapewni komfort wypoczynku w każdym ogródku lub na tarasie. Jest stylowy, wygodny i funkcjonalny. Blat stolika wykonany jest z hartowanego szkła, co zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Meble z technorattanu mają jeszcze tę zaletę, że są łatwe w utrzymaniu w czystości, a do mycia wystarczy wilgotna ściereczka.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Narożnik ogrodowy z technorattanu Camaiore

Narożnik do ogrodu Camaiore widok spod kąta

Zbliżenie na plecionkę i poduszki narożnika Camaiore

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x