Narożnik tarasowy z aluminium Panama

Nr produktu: 25858
 • Stara cena: 9 499
  Cena: 7 499 (24 raty po 403 zł *)
 • Planowana wysyłka: poniedziałek, 25.11.2019
  Zamów do: g. 13:00, poniedziałek, 25.11.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Narożnik tarasowy z aluminium Panama to zestaw mebli posiadający wile różnych zastosowań. Dobrze sprawdzi się on zarówno na tarasie, balkonie czy w ogrodzie, jak i w pomieszczeniach zamkniętych — hotelach, restauracjach czy gabinetach SPA. Najwyższa jakość wykonania oraz estetyczny design sprawia, że komplet sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Elegancki narożnik tarasowy z aluminium Panama

Narożnik tarasowy z aluminium Panama jest kompletem składającym się z 2 2-osobowych sof, modułu narożnego, modułu środkowego oraz stolika ze szklaną, przydymioną szybą. Posiada on modułową budowę, co sprawia, że poszczególne jego elementy można dowolnie ustawia, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Uzupełnienie zestawu stanowią poduszki siedziskowe oraz oparciowe. Wyposażone są one w zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można z łatwością zdjąć i wyprać. Wpływ na komfort użytkowania zestawu mebli mają między innymi dobrze wyprofilowane oparcia oraz podłokietnik.

narożnik tarasowy z aluminium Panama - poduszki

Narożnik tarasowy z aluminium Panama opiera się na aluminiowym stelażu, który został zabezpieczony przed korozją. Jest on również lekki, a co za tym idzie — z łatwością możemy przenosić z miejsca na miejsce wchodzące w skład kompletu meble. Nogi poszczególnych modułów oraz stolik również zostały wykonane z aluminium, które pomalowano proszkowo w taki sposób, by do złudzenia przypominało naturalne drewno. Do zalet kompletu mebli, poza estetycznym wyglądem, zaliczyć można również fakt, iż nie wymaga on konserwacji oraz pielęgnacji.

Meble Panama - stelaż

Narożnik ogrodowy aluminiowy Panama nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Dzięki swoim właściwościom i odporności na występowanie różnorodnych czynników, może on stać w ogrodzie czy na tarasie nawet przez cały rok, zachowując swoje intensywne kolory oraz kształt. Wskazane jest jednak, aby na okres wyjątkowo intensywnych mrozów czy opadów śniegu schować go pod zadaszone miejsce, w celu wydłużenia okresu korzystania z niego.

Meble Panama - moduły

Narożnik Panama cechuje atrakcyjny wygląd wizualny, nawiązujący do modnego stylu skandynawskiego. Posiada on uniwersalną formę i kolorystykę, dzięki czemu wspaniale odnajdzie się zarówno w domach i ogrodach, jak również hotelach czy w innych miejscach użyteczności publicznej. Będzie on pasował do różnorodnych aranżacji przestrzeni, stając się ich spójnym elementem. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Narożnik tarasowy z aluminium Panama

Narożnik tarasowy z aluminium Panama wymiary

Narożnik tarasowy z aluminium Panama

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł

Narożnik tarasowy z aluminium Panama poduszki

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł stolik

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł zbliżenie

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduły

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł zbliżenie

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł

Narożnik tarasowy z aluminium Panama moduł

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x