Narożniki ogrodowe / tarasowe

Narożnik ogrodowy doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia przydomowego tarasu, można go również postawić w ogrodzie, na balkonie, bądź też w ogródku, przynależącym do punktu gastronomicznego. Narożnik na taras często można kupić w zestawie z dopasowanym stolikiem, pufami, fotelami lub krzesłami – wszystkie meble cechuje elegancki, stylowy wygląd.

Narożnik ogrodowy to mebel, który będzie stanowił komfortowe siedzisko dla kilku osób naraz. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór różnych modeli narożników. W zależności od ich długości, kanapy mogą być mniejsze, na przykład trzyosobowe, lub większe: przykładowo siedmioosobowe. Narożnik tarasowy może posiadać podłokietniki, a także krótsze lub dłuższe oparcie. Narożnik na taras dostępny jest również w wielu wariantach kolorystycznych, w zależności od preferencji można zatem wybrać odpowiedni według gustu: dostępne są narożniki w wersji beżowej, w różnych odcieniach brązu, a także czarne lub białe. Ciekawą propozycją jest narożnik ogrodowy modułowy, który można rozbudowywać i kształtować z wybranych elementów. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi naszego sklepu, można z łatwością wybrać model według określonych preferencji, który spełni wszystkie oczekiwania – zarówno wizualne, jak i użytkowe.

Jedną z zalet, jaką posiada narożnik ogrodowy, jest jego niepodatność na działanie warunków atmosferycznych. Oprócz tego narożnik tarasowy cechuje wytrzymała konstrukcja, która uniesie wiele kilogramów. Narożniki są zazwyczaj tak wyprofilowane, aby można było na nich wygodnie odpoczywać.

Narożnik ogrodowy wykonany został z wysokiej jakości materiałów, takich jak przykładowo: technorattan, polipropylen. Plecionka technorattanowa do złudzenia przypomina naturalny rattan, jest ona elastyczna, a dzięki temu komfortowa, a także niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Tworzywa są odporne na wilgoć, różnicę temperatur, promieniowanie UV. Dzięki temu narożnik na taras może być pozostawiony na świeżym powietrzu przez cały rok. Najczęściej nasze modele siedzisk nie wymagają dodatkowej konserwacji, natomiast ich czyszczenie jest bardzo proste – wystarczy przemyć je wodą.

Aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania naszych kanap, narożnik tarasowy najczęściej sprzedawany jest w zestawie z wygodnymi, wymiarowymi poduszkami, których poszewka zapinana jest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu można ją z łatwością wyprać.

Producenci naszych mebli od lat specjalizują się w tworzeniu wyposażenia ogrodu, przeznaczonego do użytku zewnętrznego, dzięki czemu można mieć pewność, że kupując narożnik ogrodowy w naszym sklepie, będzie można go używać przez lata.


x
x