Negros/Torino zestaw ogrodowy technorattan stołowy szary

Nr produktu: 15940


Podobne meble:

Sześć krzeseł plus przestronny stół składają się na zestaw ogrodowy z technorattanu Negros/Torino szary. Każdy element został precyzyjnie wykonany, są to meble komfortowe i będą służyć przez wiele sezonów.

Elementy zestawu Negros/Torino technorattan szary

Na zestaw ogrodowy technorattan Negros/Torino 6+1 składają się dwa materiały. Konstrukcja wykonana została z lekkiego i niepodatnego na działanie korozji aluminium. Natomiast wierzchnia warstwa to technorattan w ładnych jasnych odcieniach. Technorattanowa plecionka to idealny materiał do produkcji mebli przeznaczonych do otwartych przestrzeni. Meble z tego materiału są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie mają na nie negatywnego wpływu niekorzystne warunki pogodowe (deszcz, śnieg czy wilgoć).

Zbliżenie stołu z zestawu technorattan Negros/Torino

Technorattan jest także odporny na działanie promieni UV, co oznacza że meble nie blakną nawet przy dużym nasłonecznieniu. Dodatkową zaletą plecionki jest to, że jest ona bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Plamy z wina i żywności łatwo można usunąć mokrą szmatką.

Zbliżenie na krzesło technorattan szary z zestawu Negros/Torino

W skład zestawu ogrodowego technorattan Negros/Torino wchodzi 6 wygodnych krzeseł. Krzesła mają wygodne, profilowane oparcia oraz praktyczne podłokietniki. Przestronny stół o wymiarach 150 x 90 cm ma wpuszczany w jego obrys blat z eleganckiego, hartowanego szkła w czarnym kolorze.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Negros/Torino 6+1 Grey zestaw ogrodowy technorattan

Negros/Torino 6+1 Grey

Negros/Torino 6+1

Negros/Torino 6+1 Grey krzesło

Negros/Torino 6+1 Grey siedzisko

Negros/Torino 6+1 Grey stolik

Negros/Torino 6+1 Grey - zbliżenie na blat

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x