Negros/Torino 6+1 Modern White meble technorattan

Nr produktu: 19558

Negros/Torino 6+1 Modern White meble technorattan to elegancki komplet mebli, przy którym wygodnie można zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Komplet składa się z sześciu idealnie wyprofilowanych krzeseł i dużego, praktycznego stołu jadalnego z blatem z hartowanego szkła, odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

Sztaplowanie krzeseł Negros/Torino 6+1 Modern White

Negros/Torino 6+1 Modern White meble technorattanowe są niewrażliwe na działanie niesprzyjających warunków pogodowych, jak deszcz czy śnieg oraz na działanie promieni słonecznych. Stelaż mebli wykonano z malowanego metodą proszkową aluminium, co zabezpiecza konstrukcję przed rdzewieniem. Nogi krzeseł mają wykończenie aluminiowe. Daje to gwarancję tego, że plecionka z technorattanu nie rozdzieli się.

Blat stołu Torino Modern White zbliżenie

Negros/Torino 6+1 Modern White meble technorattanowe są komfortowe, estetycznie wykonane, a także funkcjonalne. Technorattan łatwo umyć, używając mokrej szmatki, niepotrzebne są zabiegi pielęgnujące. Krzesła są idealnie wyprofilowane, a technorattan jest materiałem bardzo elastycznym,  więc korzystanie z kompletu jest wygodne. Sprawdzi się on w jadalni, ogrodzie oraz w lokalach użytkowych, jak np. restauracje czy hotele.

Plecionka technorattan w kolorze Modern White

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Negros/Torino 6+1 Modern White meble technorattan

Sztaplowanie krzeseł Negros Modern White

Blat stołu technorattan Torino Modern White

Plecionka technorattan Modern White

Fotel Negros Modern White

Stół Torino Modern White

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x