Nelia 150cm - Ławka drewniana stalowa

Nr produktu: 15897
 • Stara cena: 299
  Cena: 259
 • Koszt dostawy: 19 zł
  Dostawa w 5 do 8 dni
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Ławka drewniana stalowa Nelia 150 cm sprawdzi się w wielu sytuacjach, zapewniając komfortowe miejsce do odpoczynku. Pasuje do każdego otoczenia, w którym potrzebne są trwałe i solidne meble do użytku zewnętrznego.

Stelaż ławki Nelia wykonany został ze stali malowanej natryskowo na czarny kolor. Solidny, stelaż wygląda elegancko, a jednocześnie jest dobrze zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Specjalnie przygotowane otwory w stopach stelaża umożliwiają przykręcenie ławki do podłoża co zapewni maksymalną stabilność - ławka nie przewróci się i nikt jej nie ukradnie.

Drewno świerkowe użyte do stworzenia siedziska i oparcia ławki Nelia jest oheblowane, frezowane i oszlifowane. Drewniane deski zaimpregnowano przed grzybami i pleśnią za pomocą metody zanurzeniowej. Impregnat nadał deskom piękny, bursztynowo-złoty kolor. W celu wydłużenia trwałości ławki, warto ją dodatkowo polakierować. Dzięki nawierceniu otworów w deskach jest to produkt niezwykle łatwy w montażu. Wszystkie niezbędne śruby do złożenia ławki znajdują się w zestawie.

Wymiary:

Wymiary drewnianej ławki ogrodowej Nelia

 • Długość: 150cm
 • Głębokość siedziska: 36cm
 • Wysokość siedziska (od podłoża): 41-39cm - przód podwyższony
 • Wysokość oparcia: 75cm
 • Rozstaw jednej nogi: 45 cm
 • Rozstaw nóg: 125cm
 • Wymiary deski: 150x10x3cm

Dostawa i montaż:

Ławaka ogrodowa drewniana stalowa Nelia 150cm dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Wszystkie otwory w deskach i stelażach są nawiercone. 

Stelaże posiadają dodatkowe otwory pozwalające na ich zamocowanie do podłoża. 

Gwarancja:

Ławka objęta jest 12 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

Gwarancja obejmuje stelaże stalowe, oraz deski w zakresie wad materiałowych. 

Gwarancja nie obejmuje powłoki lakierniczej desek. Deski są impregnowane i dla przedłużenia okresu ich użtkowania nalezy pokryć je dodatkową warstwą lakieru. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pklPytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 21-05-2018
Dobry produkt w dobrej cenie.

5 15-12-2016
Szybka realizacja , dobry produkt

5 14-10-2016
Ławka w sumie w porządku, chociaż można się trochę czepiać jakości wykonania elementów drewnianych. Spośród 5 deseczek jedna ma w połowie długości - na krawędzi - sęczek z ostrymi krawędziami. Inna z kolei ma odszczypany koniec na jednej z krawędzi. Otwory na śruby są niedokładnie na środku - niby 1 milimetr nie robi różnicy ale jeśli się spotkają dwie deseczki niewłaściwymi stronami - to już widać szerszą przerwę z jednej a węższą z drugiej strony środkowej deski siedziska. W sumie - dało się to dobrze zmontować - sęczkiem ostatnia deska siedziska do tyłu, odszczypaniem dolna deska oparcia w dół. Minie kilka tygodni, tu narobi ptak, tam nabrudzi kot, nie będzie się zwracać uwagi na takie drobiazgi.

5 15-09-2016
ławka łatwa w montażu, solidna i ładna.
Ławka drewniana stalowa Nelia 150cm

Ławka drewniana stalowa Nelia 150cm

Ławka ogrodowa stalowa Nelia 150cm

Ławka drewniana stalowa Nelia 150cm wymiary

Ławka drewniana stalowa ustawiona w salonie pod schodami
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x