Technorattanowy kosz wiszący DONDOLO Melange Brown & Ivory

Nr produktu: 17980
 • Cena: 1 990
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny

Nowoczesna huśtawka ogrodowa DONDOLO Melange Brown & Ivory to mebel, który stanowi idealne uzupełnienie dla zestawu technorattan. Jego eleganckie wykończenie i doskonale dobrana kolorystyka plecionki oraz poduszek sprawiają, że pasuje również do wnętrz.

Parametry mebli Gardinetta

Stabilność i wytrzymałość zapewnia stalowy stelaż – szeroka podstawa oraz odpowiednio wyprofilowana rura. Kosz powieszony jest na sprężynie z użyciem łańcucha, który pozwala na regulację odległości kosza od podłoża.

Nowoczesna huśtawka ogrodowa DONDOLO Melange Brown & Ivory

Plecionka technorattanowa Melange Brown - stanowi przeplot niejednolitych kolorystycznie włókien, jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny. Oferowany kosz wiszący jest wykonany i kolorystycznie spójny z meblami z kolekcji GAMBITO Melange Brown & Ivory.

Stelaż kosza jest wykonany ze stali – złożony jest z owalnej obręczy oraz 7 przęseł. Mebel wykończono wytrzymałym materiałem – technorattanem. Plecionka jest odporna na działanie promieni UV, zmiany temperatur czy uszkodzenia.

Mocowanie kosza Dondolo na stelażu

Wygodę korzystania z kosza Dondolo gwarantują dwie poduszki: duża w kształcie półkola oraz jasiek. Półkolista poduszka ma szerokość 150 cm i posiada 12 eleganckich pikowań. Jasiek o wymiarach 45x33 cm jest wyposażony w 4 sznurki, dzięki którym możemy go przywiązać do stelaża w odpowiadającym nam miejscu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 18-08-2017
To drugi zakup w tym sklepie. Tym razem kosz Donaldo. Produkt dokładnie jak w ofercie. (Końcówka plecionki w jednym miejscu niedokładnie zakończona ale to można poprawić). Bardzo wygodny i bardzo ładny. Dostawa błyskawiczna. Pewnie nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie. Warty polecenia i sklep i kosz Donaldo.

5 07-08-2017
Jestem bardzo zadowolona z zakupu,kosz wygodny i poduchy również, mają zamki więc łatwe do prania-jeszcze nie prałam
Technorattanowy kosz wiszący DONDOLO Melange Brown & Ivory - wymiary

Technorattanowy kosz wiszący DONDOLO Melange Brown & Ivory

Umocowanie łańcucha do stelaża Dondolo

Podstawa stelaża Dondolo Brown

Brązowy stelaż Dondolo

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x