Nowoczesne meble ogrodowe ze stolikiem skrzynią Curver Salemo

Nr produktu: 25641
 • Stara cena: 899
  Cena: 649 (24 raty po 35 zł *)
 • Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 21.11.2019
  Zamów do: g. 13:00, czwartek, 21.11.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Nowoczesne meble ogrodowe ze stolikiem skrzynią Curver Salemo to wysokiej jakości produkt, który znakomicie sprawdza się podczas intensywnego, codziennego użytkowania zewnętrznego. Jego projekt nawiązuje do światowych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni. Meble sprawdzą się zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak również w przydomowym tarasie, w ogrodzie czy na balkonie, zależnie od indywidualnych potrzeb i upodobań. Dzięki swojemu uniwersalnemu wzornictwu, zestaw będzie pasował do różnorodnych aranżacji, stając się ich spójnym elementem i zapewniając miejsce do komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu, w gronie rodziny i znajomych. W skład kompletu Salemo wchodzi wygodna, dwuosobowa sofa, dwa fotele z podłokietnikami oraz stolik kawowy, który pełni równocześnie funkcję skrzyni.

Nowoczesne meble ogrodowe ze stolikiem skrzynią Curver Salemo zapewnią miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu dla czterech osób, co daje przestrzeń wystarczającą do odpoczynku w rodzinnym gronie czy do przyjmowania gości. Komplet oferuje najwyższy komfort użytkowania, dzięki temu, że posiada odpowiednio przystosowane do kształtu kręgosłupa oparcia, szerokie podłokietniki na których można oprzeć przedramiona i ręce oraz miękkie i sprężyste poduszki siedziskowe, na których wygodnie się siedzi. Stolik kawowy, który wchodzi w skład kompletu Curver, bardzo dobrze sprawdza się w swojej podstawowej funkcji, ale można go wykorzystać również jako skrzynię, w której pomieścimy poduszki siedziskowe podczas intensywnych opadów czy też inne przedmioty, które chcemy mieć pod ręką, kiedy relaksujemy się w przydomowym ogrodzie.

Curver Salemo brązowy meble ogrodowe ze skrzynią

Meble Curver Salemo w kolorze brązowym wykonane zostały z trwałego i odpornego materiału, który znakomicie radzi sobie z działaniem warunków zewnętrznych (zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, różnice temperatur). Komplet nie wymaga konserwacji ani impregnacji, a do jego pielęgnacji nie trzeba stosować specjalistycznych środków chemicznych, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Od strony wizualnej meble prezentują się znakomicie, gdyż jego wzornictwo zostało zainspirowane stylistyką skandynawską. Meble będzie łatwo utrzymać w czystości, gdyż do ich mycia wystarczy szmatka nasączona wodą, z ewentualnym dodatkiem łagodnego środka myjącego.

Blat stolika - skrzyni, który znajduje się w zestawie, wykonano z odpornej i trwałej żywicy, która dobrze radzi sobie z działaniem zmiennych warunków pogodowych. Tekstura żywicy jest płaska, a blat stołu gładki, dzięki czemu można na nim stabilnie ustawić kubki z napojami i inne przedmioty. Żywica chroni ponadto zestaw przed działaniem szkodliwego promieniowanie ultrafioletowego, dzięki czemu komplet nie straci swojego koloru i kształtu przez wiele lat, zachowując swój atrakcyjny, pierwotny wygląd wizualny.

Wymiary elementów zestawu:

Curver Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią - wymiary

Sofa dwuosobowa:

 • Długość: 133 cm
 • Szerokość: 67 cm
 • Wysokość: 76 cm

Fotel:

 • Długość: 74 cm 
 • Szerokość: 76 cm 
 • Wysokość: 76 cm

Stolik kawowy:

 • Długość: 76 cm
 • Szerokość: 56 cm
 • Wysokość: 41,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Paczka zapakowana jest fabrycznie przez producenta i dostarczana w ubezpieczonej przesyłce przez firmę kurierską. Poszczególne elementy zestawu trzeba samodzielnie zmontować. Do paczki dołączona jest czytelna instrukcja, a wszystkie elementy podpisane są specjalnymi symbolami, ułatwiającymi rozpoznania potrzebnych nam części.

Wymiary paczki:

120x80x59 cm

Waga paczki: 42 kg 

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu zestawu Salemo.

Gwarancja:

Curver Salemo brązowy meble ogrodowe ze skrzynią objęte są dwuletnią gwarancją europejskiego producenta. Nie obejmuje ona uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, a także niezabezpieczenia go przed złymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak gradobicie czy wichura.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Komplet mebli ogrodowych Salemo Balcony Brąz

Komplet mebli ogrodowych Salemo Balcony Brąz

Komplet mebli ogrodowych Salemo Balcony Brąz

Komplet mebli ogrodowych Salemo Balcony Brąz

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x