Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena

Nr produktu: 19481

Nowoczesne meble modułowe Modena wytworzone są z technorattanu, który jest materiałem odpornym na niesprzyjające czynniki klimatyczne, takie jak wilgoć, śnieg, mróz oraz promieniowanie ultrafioletowe. Meble z technorattanu są solidne, nie tracą koloru i są też bardzo wygodne, dzięki temu, że technorattan jest bardzo elastyczny. Łatwo utrzymać je w czystości, usuwając nawet największe zabrudzenia mokrą szmatką. Komfort użytkowania mebli dodatkowo zwiększają dołączone do zestawu poduchy, które zaimpregnowano teflonem, aby zabezpieczyć je przed wilgocią. 

Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena na tarasie

Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena składają się z sofy modułowej w kształcie półokręgu, która składa się z trzech elementów: dwóch sof bocznych oraz jednej sofy środkowej, do tego jest jeszcze stolik z blatem szklanym. Szkło jest hartowane, co zabezpiecza blat przed naprężeniami i innymi uszkodzeniami.

Zestaw Modena - siedziska sof i stolik

Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena dają wiele różnych możliwości konfiguracji, można więc dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb. Meble prezentują się bardzo stylowo. Są eleganckie, praktyczne i bezpieczne. Ich konstrukcja wykonana jest z nierdzewnego aluminium. Nadają się idealnie do aranżacji tarasu, ogrodu, a także kawiarni lub hotelu.

Podłokietnik i siedzisko sofy Modena

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena

Zbliżenie na plecionką użytą do wykonania zestawu Modena

Jedno z możliwych ustawień zestawu Modena

Zbliżenie na siedzisko i podłokietnik Modena

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x