Corfu Relax Set nowoczesny narożnik ogrodowy biały

Nr produktu: 16507
 • Cena: 1 899
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

W ogrodzie czy na tarasie powinny stanąć meble wygodne, ale i ładnie się prezentujące oraz wytrzymałe. Niesprzyjające warunki pogodowe nie mogą negatywnie wpływać na wygląd mebli. Zestaw Corfu Relax Set biały to nowoczesny narożnik ogrodowy, wykonany został z wytrzymałego polipropylenu, który jest odporny na zmienne warunki pogodowe.

Loga producentów Allibert, Keter, Curver, Evolutif

W skład zestawu Corfu Relax Set biały wchodzą nowoczesny narożnik ogrodowy, na którym pomieści się nawet 5 osób oraz prostokątny stolik kawowy o wymiarach 57 x 77 cm. Wiernie imitujący plecionkę technorattanową, fabrycznie tłoczony polipropylen jest materiałem bardzo wytrzymałym. Nie mają na niego negatywnego wpływu deszcz, wilgoć czy mróz. Jego jasne barwy chronione są także przed zmianami jakie może wywołać duże nasłonecznienie. Polipropylen jest odporny na promienie UV. Zestaw mebli nie wymaga także szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, trudne plamy uda się zetrzeć wilgotną ściereczką.

Przedstawiony na zdjęciu niżej zestaw jest w kolorze grafitowym

Przedstawienie zestawu Corfu Relax set w kolorze grafitowym

Narożnik ma komfortowe, wyprofilowane oparcia oraz elegancko zaokrąglone podłokietniki. Dodane do kompletu Corfu Relax Set biały poduszki sprawiają, że nowoczesny narożnik ogrodowy jest jeszcze wygodniejszy. Poszewki w szarych odcieniach wyposażono w praktyczny zamek błyskawiczny, dzięki czemu w razie potrzeby można je uprać.

Zbliżenie na plecionkę w zestawie Corfu Relax

Poniżej przedstawiony jest zestaw w kolorze białym

Nowoczesny narożnik ogrodowy Corfu Relax Set biały

W skład zestawu wchodzą:

 • narożnik w kolorze białym z poduszkami na siedziska w kolorze szarym
 • stolik kawowy

Wymiary:

Obrazek pokazujący wymiary zestawu Corfu Relax Set

Narożnika nie można powiększyć ani zmniejszyć, ale można dokupić elementy z pokrewnych zestawów Corfu takich jak stół Melody, sofa Corfu Love Seat, Corfu Love Seat Max, Corfu Duo i inne.

Dostawa i montaż:

Narożnik i stolik przeznaczone są do samodzielnego montażu. Części przesyłane są w paczce zamkniętej fabrycznie przez producenta. Przesyłka jest ubezpieczona i dostarczana za pośrednictwem firmy kurierskiej. W środku znajdziemy: części mebli, poduszki na siedziska, instrukcję, śruby i klucze. Zestaw w całości wykonany jest z tworzywa sztucznego.

Sposób montażu zestawu Corfu Relax Set

Zobacz jak prosty jest montaż zestawu Corfu Relax Set: Instrukcja montażu Corfu Relax Set

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Gwarancja:

Zestaw Corfu Relax Set jest objęty dwuletnią gwarancją europejskiego producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzenia powstałych w wyniku złego przechowywania, a także wynikłych z niezabezpieczenia produktu przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wichura czy gradobicie.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 11-08-2017
Super obsługa. Ekspresowy czas dostarczenia zamówionego produktu. Bardzo przystępna cena. Co do samego produktu trudno mi to jeszcze ocenić ponieważ za krótko bo mam.

5 11-07-2017
Efekt końcowy wspaniały,meble piękne,ale ilość części ,śrubek itd.......dla cierpliwych
Corfu Relax Set biały - Nowoczesny narożnik ogrodowy

Keter Corfu Relax biały
Keter Corfu Relax biały


Keter Corfu Relax Set grafitowy - nowoczesny narożnik ogrodowy

Nowoczesny narożnik ogrodowy Keter Corfu Relax Set grafitowy - wymiary

Nowoczesny narożnik ogrodowy grafitowy Corfu Relax Set

Stolik kawowy Corfu relax

Plecionka technorattanowa zestawu Corfu Relax

Instrukcja montażu Corfu Relax Set

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x