Nowoczesny zestaw mebli technorattan Canavese brązowy-mix

Nr produktu: 22510

Nowoczesny zestaw mebli technorattan Canavese to bardzo ciekawy komplet mebli o oryginalnym wzornictwie. Sofa modułowa składa się z 4 elementów - dwóch sof bocznych, lewej i prawej, sofy środkowej i sofy narożnej. Oprócz tego w zestawie jest jeszcze jeden fotel, niewielki stolik kawowy kwadratowy oraz większy stolik prostokątny.

Nowoczesny zestaw mebli Canavese wykonany jest z technorattanu, materiału o wysokiej odporności na niesprzyjające czynniki, takie jak deszcz, śnieg, mróz czy promienie słoneczne. Meble te są wytrzymałe, nie płowieją i dzięki temu, że technorattan jest elastyczny, są też bardzo wygodne. Łatwo też utrzymać je w czystości, usuwając zabrudzenia wilgotną ściereczką. Wygodę mebli dodatkowo zapewniają dołączone do zestawu komfortowe poduchy zaimpregnowane teflonem.

Zestaw technorattan

Nowoczesny zestaw mebli technorattan Canavese prezentują się bardzo efektownie i elegancko. Są wykonane z największą precyzją. Moduły, z których składa się sofa dają wiele możliwości konfiguracji, można dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb. Meble są więc nie tylko ładne, ale też funkcjonalne i bezpieczne. Ich stelaż opiera się na aluminiowej, nierdzewnej konstrukcji. Będą świetnie wyglądały na tarasie lub w ogrodzie, oraz w kawiarniach i hotelach.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Nowoczesny zestaw mebli technorattan Canavese brązowy-mix

Nowoczesny zestaw mebli technorattan Canavese brązowy-mix

Nowoczesny zestaw mebli technorattan Canavese brązowy-mix

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x