Tunel foliowy 30m2 z drzwiami metalowymi

Nr produktu: 17673

Dysponując sporą przestrzenią w ogródku lub na działce możemy zorganizować w nich miejsce na całkiem spore uprawy warzyw lub kwiatów. Ogórek Eco - tunel foliowy 3x6 m oferuje 18,5 m2 przestrzeni, wewnątrz będziemy mogli bezpiecznie uprawiać ulubione rośliny.

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - drzwi

Konstrukcja tunelu, mimo swoich rozmiarów, jest bardzo stabilna, m.in. dzięki zastosowaniu odciągów stabilizacyjnych. Rurki PCV, które składają się na stelaż są mocne oraz odporne na działanie korozji.  Dodatowym atutem modelu Ogórek eco są przesła rozmieszczone co 85cm. Montaż nie wymaga wiele pracy i jest stosunkowo prosty. Folię, którą kładzie się na stelaż przedłużono o specjalny fragment, który należy wkopać w ziemię. W ten sposób nie musimy się martwić, że folia zostanie zerwana przez silniejsze podmuchy wiatru.

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - bok

Tunel foliowy 3x6 m Ogórek eco posiada dwa otwory wejściowe, które zamykane są na mocny rzep. Otwory ułatwiają poruszanie się w wysokim na 202 cm tunelu, ale również umożliwiają zadbanie o właściwą cyrkulację powietrza. Folia jest czterosezonowa (sezon wiosna – lato),  podczas okresów jesienno – zimowych warto zdjąć folię i przechować ją w bezpiecznym miejscu.

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m- zbliżenie

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - wymiary

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - bok

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - zbliżenie na konstrukcję

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - drzwi tunleu

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - widok z tyłu

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x