Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m (10,6m2)

Nr produktu: 17672

Zajmując się uprawianiem roślin w celach hobbystycznych na działce lub w ogródku wiemy, że warunki atmosferyczne często mogą być niekorzystne dla upraw. Warto wtedy przemyśleć postawienie większego tunelu foliowego, takiego jak na przykład Ogórek Eco - tunel foliowy do ogrodu, który ochroni warzywa lub kwiaty przed silnymi podmuchami wiatru, zbyt mocnym słońcem lub opadami deszczu.

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m

Ogórek Eco tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m pozwala zagospodarować aż 10,6 m2 powierzchni. Dzięki niemu zapewnimy roślinom optymalne warunki do rozwoju. Montuje się go w prosty sposób wykorzystując rurki z PCV, które po złożeniu będą umacniały całą konstrukcję. Są one stabilne i nie poddają się działaniu korozji. Dodatowym atutem modelu Ogórek eco są przesła rozmieszczone co 85cm. Folia w tunelu do ogrodu Ogórek eco posłuży przez 4 sezony wiosna – lato, w pozostałych porach roku warto zdjąć folię i przechować ją w bezpiecznym miejscu.

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m - bok

W tunelu zastosowano dwa otwory wejściowe zamykane na rzep w części przedniej i tylnej, które ułatwiają zadbanie o właściwą cyrkulację powietrza. W najwyższym punkcie tunel ma 202 cm wysokości, co ułatwia poruszanie się wewnątrz. Specjalne przedłużenie foli, które umożliwia jej wkopanie w ziemię zabezpiecza ją przed zerwaniem w przypadku silniejszych podmuchów wiatru.

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - zbliżenie

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m - wymiary

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m - front

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m - zbliżenia

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m - bok

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m - widok spod kąta

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x