Ogórek – tunel foliowy 18m2 (3x6 m)

Nr produktu: 17689


Podobne meble:

Jeśli naszym hobby jest uprawianie własnych, ekologicznych roślin to na pewno zależy nam też na tym, by o nie odpowiednio zadbać, zapewnić optymalne warunki do rozwoju. Dysponując sporą powierzchnią pod uprawianie ogórków czy pomidorów warto zdecydować się na tunel foliowy, w którym o wiele łatwiej będzie nam pielęgnować ulubione rośliny. Ogórek - tunel foliowy 18m2, zapewni nam sporo zabezpieczonej przestrzeni dla naszych sadzonek.

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - front

Stelaż tunelu foliowego jest łatwy do zmontowania. Posiada od różnego rodzaju podpory oraz wsporniki co zapewnia stabilność konstrukcji. Na stelaż składają się rurki PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Podłużne elementy łączy się ze sobą przy pomocy złączek polipropylenowych. Elementy z tworzywa sztucznego są wystarczająco stabilne i dodatkowo nie poddają się działaniom korozji. Jeśli jakiś element tunelu zostanie uszkodzony można go bez problemu dokupić nie narażając się na duże koszty.

Ogórek – tunel foliowy 18m2  - bok

Folia, którą przykryjemy stelaż jest 4-sezonowa do użytku w okresie wiosna-lato. W pozostałym czasie warto folię zdjąć i przechować ją w bezpiecznym miejscu. Folia jest wzmocniona specjalnym wgrzanym w nią sznurkiem. Dołączono do niej szpilki, którymi przytwierdzimy folię do podłoża. Tunel foliowy 18m2 Ogórek zapewnia też swobodne poruszanie się po jego wnętrzu, jest ona wysoki na 199 cm w najwyższym punkcie. W ścianie tylnej i przedniej znajdują się funkcjonalne, dzielone na dwie części drzwi, dzięki którym zadbamy o właściwą cyrkulację powietrza i temperaturę. W razie potrzeby możemy zastosować dodatkowy otwór wentylacyjny.

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 07-03-2019
Profesjonalna obsługa, szybka dostawa, towar zgodny z opisem.

5 24-04-2018
Profesjonalna obsługa, szybka dostawa, towar zgodny z opisem.

4 22-02-2018
Polecam tego sprzedawce, towar zgodny z opisem, szybka wysylka
Ogórek – tunel foliowy 18m2

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - wymiary

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - konstrukcja

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - bok

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - drzwi

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - front

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - montaż

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x