Ogórek – tunel foliowy 3x4 m (11,5m2)

Nr produktu: 17686
 • Cena: 949 (24 raty po 51 zł *)
 • Dostawa do 4 dni
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Jeśli zależy nam na tym, by mieć własne zbiory ekologicznych warzyw i dysponujemy przestrzenią na działce lub w ogrodzie powinniśmy zdecydować się na własne uprawy. By zapewnić roślinom optymalne warunki do rozwoju warto postawić solidny tunel foliowy, który ochroni nasze sadzonki przed wiatrem, nadmiernym słońcem czy opadami. Tunel foliowy 3x4 Ogórek to świetna propozycja, jest łatwy do złożenia i wytrzymały.

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - front

Poruszanie się po wnętrzu tunelu jest mocno ułatwione. W swoim szczytowym miejscu ma 199 cm wysokości, a w ścianie tylnej i przedniej umieszczone są funkcjonalne drzwi, które podzielone są na dwie części. Taki zabieg ułatwia kontrolowanie temperatury oraz cyrkulacji powietrza. W razie potrzeby możemy zdecydować się na dodatkowy otwór w ścianie bocznej tunelu foliowego 3x4 Ogórek. Folia, która składa się na tunel jest 4-sezonowa, do użytku w okresach wiosna – lato. W pozostałym czasie zaleca się przechowanie folii w bezpiecznym miejscu.

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - bok

Konstrukcja tunelu foliowego 3x4 Ogórek wykonana jest z bardzo praktycznych elementów PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Te elementy łączy się ze sobą w prosty sposób przy pomocy złączek z polipropylenu, które tak samo jak rurki PCV nie są podatne na działanie korozji. Model Ogórek został wyposażony w specjalnie wsporniki oraz podpory zapewniające stabilność konstrukcji. W przypadku uszkodzenia lub zniszczenia jakiegoś elementu można go dokupić bez narażenia się na duże koszty.

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 15-02-2018
bez uwag
Ogórek – tunel foliowy 3x4 m

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - wymiary

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - konstrukcja

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - bok

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - drzwi

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - front

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m - montaż

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m (11,5m2)

Ogórek – tunel foliowy 3x4 m (11,5m2)

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x