Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m (13m2)

Nr produktu: 17688
 • Stara cena: 1 200
  Cena: 799 (24 raty po 43 zł *)
 • Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 12.12.2019
  Zamów do: g. 11:00, czwartek, 12.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Zajmując się hobbystycznie uprawą roślin na działce lub w przydomowym ogródku zdarza się, że nasze pomidory czy marchew padają łupem nieprzewidywalnych i zmiennych warunków pogodowych. By być spokojnym o własne, ekologiczne uprawy warto zorganizować je wewnątrz tunelu foliowego. Ogórek - tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m to idealne rozwiązanie jeśli dysponujemy ok. 13 m2 powierzchni.

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - front

Na tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m składają się elementy z PCV, złączki z polipropylenu oraz folia. Konstrukcję składa się z rurek PCV o kwadratowym profilu, wsporniki oraz podpory. Elementy PCV łączone są złączkami z polipropylenu. Tego rodzaju elementy łatwo się składa i są one odporne na działanie korozji. Jeśli uszkodzi się jakiś element konstrukcji można go dokupić nie narażając się na duże wydatki.

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - bok

Folia w tunelu na ogórki do ogrodu 3x5 m, która przykrywa stelaż jest 4-sezonowa (sezon wiosna – lato), podczas zimniejszych okresów zaleca się zdjęcie folii i przechowanie jej w bezpiecznym miejscu. Do folii dołączone są specjalne szpilki, którymi przytwierdzimy ją do podłoża. Wewnątrz tunelu mamy dość przestrzeni do wygodnego poruszania się po nim. Tunel w najwyższym punkcie ma 199 cm, a w ścianie przedniej i tylnej znajdują się praktyczne drzwi, które są podzielone na dwie części. Dzięki temu o wiele łatwiej jest zadbać o właściwą temperaturę i cyrkulację powietrza. Jeśli zajdzie potrzeba możemy zdecydować się na dodatkowy otwór wentylacyjny w ścianie bocznej tunelu.

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 01-05-2019
tunel dotarl na drugi dzien po zakupie jednak opakwanie cale podarte nie wiem na razie czy jest caly kompletny
Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - wymiary

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - konstrukcja

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - bok

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - drzwi

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m- front

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - montaż

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x