Optima/Venecja 6+1 Modern Brown zestaw ogrodowy technorattan

Nr produktu: 19538

Zestaw ogrodowy z technorattanu Optima/Venecja 6+1 Modern Brown spełni oczekiwania wszystkich, którzy szukają gustownego, wygodnego i niezawodnego kompletu jadalnianego dla 6 osób. W skład zestawu wchodzi 6 krzeseł oraz duży stół. Prezentowany komplet ma brązowy kolor plecionki. Meble ogrodowe Optima/Venecja 6+1 Modern Brown wyróżniają się piękną stylistyką i wysokim komfortem. Doskonale nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i mogą stanowić wyposażenie hotelu czy ogródka restauracyjnego.

Sztaplowanie krzeseł technorattan Optima Modern Brown

Komplet został wykonany z technorattanu. Jest to najwyżej jakości syntetyczna plecionka, która cechuje się odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Staranny wyplot z oryginalnego technorattanu w różnych odcieniach brązu daje bardzo ładny efekt. Meble nie wymagają konserwacji i są bardzo łatwe do utrzymania czystości. Stelaż wykonano ze stali malowanej proszkowo w celu ochrony przed rdzewieniem. Stalowa konstrukcja zapewnia odpowiednią sztywność mebli.

Blat stołu Torino - szyba hartowana

Siedziska krzeseł zostały dodatkowo wzmocnione od spodu, aby nie zapadały się pod obciążeniem. Krzesła można sztaplować, czyli wkładać jedno w drugie, co oszczędza miejsca podczas przechowywania. Aluminiowe zakończenie nóg zapobiega rozwarstwieniu się wyplotu i dodaje meblom szykowności. Elegancki charakter stołu podkreśla blat z hartowanego szkła, przez który widać ozdobny wyplot z technorattanu. Szerokie nogi zapewniają odpowiednią stabilność stołu.

Plecionka technorattan Modern Brown

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Optima/Venecja 6+1 Modern Brown zestaw ogrodowy technorattan

Blat stołu technorattan Modern Brown - Torino

Sztaplowanie krzeseł technorattan w zestawie Optima/Venecja

Plecionka technorattan użyta do budowy zestawu Lerida/Lugo

Stół Venecja Modern Brown

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x