Pergola z dachem Siam

Nr produktu: 09029


Podobne meble:

Wygodna i bardzo praktyczna pergola ogrodowa drewniana Siam

Siam to pregola ogrodowa, która sprawdzi się w każdym ogrodzie a także na działce. Jej forma oraz kształt urozmaica kazdą przestrzeń nadając jej wspaniały, elegancki charakter. Pergola wyposażona została w wygodną ławeczkę, dzieki czemu tworzy ona wygodne miejsce do wypoczynku na świezym powietrzu.
Pergola wykonana została w całości z najwyzszej jakości naturalnego drewna świerkowego. Drewno to zostało zaimpregnowane ciśnieniowo, dzięki czemu drewno nie butwieje oraz nie traci koloru - gwarantuje to piękną prezencję pergoli przez długie lata. Impregnacja preparatem Tanalith E zapewnia odporność drewna przez minimum 15 lat.
Pergola Siam posiada ławeczkę a bo bokach oraz na tylniej ścianie kratki - mogą służyć one jako podpora dla roślin pnących o długich pędach (oczka w kratkach pergoli Siam są wielkości 10x10 cm.). Co więcej, pergola wyposazona została w daszek, który chroni uzytkowników przez słońcem (wykonany z łuków klejonych warstwowo)

Pergola Siam posiada słupki szerokości 4 x 9 cm. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Pergola z dachem Siam sklep internetowy

Drewniana pergola z dachem i ławką Siam

  • Szerokość[cm]: 138
  • Długość[cm]: 63
  • Wysokość[cm]: 220

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x