Pergola z ławką Winchester

Nr produktu: 09028


Podobne meble:

Pegrola ogrodowa Winchester to element, który sprawdzi się w ogrodzie, ale także na działce! Pomoże ona stworzyć nam wygodne i przytulne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu a także służyć będzie przez długie lata!
Pergola drewniana Winchester posiada wygodną ławeczkę - wspaniałe miejsce do wypoczynku. Kratki, które znajdują się bo jej obu stronach oraz z tyłu słuzyc mogą jako wygodne i praktyczne podpory dla roślin pnących o długich pędach. Pergola ta posiada także wygodny daszek, który skutecznie chroni użytkowników zarówno przed słońcem jak i deszczem
Winchester wykonana została z najwyższej jakości naturalnego drewna świerkowego, które zostałao zaimpregnowane ciśnieniowo - gwarantuje to świetny wygląd drewna przez lata a także to, że drewno nie zmieni koloru a także nie będzie butwieć.

Na pergolę Winchester przysługuje 15 lat gwarancji.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Pergola z ławką Winchester sklep internetowy

Drewniana Pergola z ławką i dachem Winchester ceny

  • Szerokość[cm]: 138
  • Długość[cm]: 63
  • Wysokość[cm]: 220

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x