Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m (6,5m2)

Nr produktu: 17667

Sezon uprawiania roślin w Polsce nie jest zbyt długi, charakteryzuje się także zmienną i często niekorzystną pogodą. By zabezpieczyć nasze przydomowe, ekologiczne uprawy przed nadmiernym słońcem z jednej strony, a zbyt silnym wiatrem z drugiej warto postawić na działce lub w ogródku Pomidor Eco tunel foliowy 2x3m (6,5m2).

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m

Tunel foliowy 2x3 m Pomidor Eco nie zajmie też wiele miejsca, ale powierzchnia 6,5 m2 daje już spore możliwości upraw dla własnych potrzeb. Konstrukcja tunelu wykonana jest z elementów PCV, które są nie tylko stabilne, ale także odporne na działanie korozji. Folia, która dołączona jest do tunelu to folia 4 sezonowa, gdzie jeden sezon oznacza okres wiosna-lato. Na pozostałą część roku warto folię przechować w piwnicy lub garażu.

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - bok

Folia u spodu ma specjalnie przedłużenia, które należy wkopać w ziemię. Dzięki temu nie zagraża jej silny wiatr. U szczytu namiotu znajdują się dwa wejścia, które zamykane są na specjalne rzepy. Otwory umożliwiają kontrolowanie temperatury oraz cyrkulacji powietrza, ułatwiają także poruszanie się wewnątrz tunelu, którego wysokość w środkowej części wynosi 195 cm.

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - widok z tyłu

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - rzut z boku

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - front

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - widok z tyłu

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x