Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m (9,7m2)

Nr produktu: 17669

Na działce lub w ogródkach przy domu lubimy często zająć się uprawianiem roślin w celach hobbystycznych. Zależy nam na tym, by wyhodować własne, ekologiczne pomidory lub ogórki. By jeszcze lepiej zadbać o uprawy i zapewnić im optymalne warunki do rozwoju warto postawić na Pomidor Eco - tunel foliowy szklarnia 2x5 m.

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - front

Tunel foliowy szklarnia 2x5 Pomidor Eco o wymiarach 9,7 m2 udostępnia całkiem sporą powierzchnię, do tego by zorganizować wewnątrz uprawy ulubionych roślin. Decydując się na ten tunel otrzymujemy produkt, który jest łatwy do postawienia. Stelaż wykonano z rurek PCV, które poza tym, że są stabilne, są także odporne na działanie korozji. 

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - bok

Folia zastosowana w tunelu szklarni Pomidor eco wystarcza na cztery sezony wiosna – lato, w porach jesienno-zimowych folię najlepiej przechować w bezpiecznym miejscu. Na części przedniej i tylnej znajdują się otwory wejściowe zamykane na mocny rzep, które umożliwiają zadbanie o właściwą cyrkulację powietrza. Dzięki nim jest też łatwiej poruszać się wewnątrz tunelu, który w najwyższym punkcie ma 195 cm wysokości. Folia jest specjalnie przedłużona u spodu, by móc ją wkopać w ziemię. Taki zabieg zabezpiecza folię podczas silniejszych podmuchów wiatru.

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - zbliżenie

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - wymiary

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - zbliżenie

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - bok

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - widok spod kąta

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - tył tunelu

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x