Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m (9m2)

Nr produktu: 17678


Podobne meble:

Decydując się uprawianie roślin w przydomowym ogródku lub na działce musimy je pielęgnować i zadbać o to, by miały zapewnione idealne warunki do rozwoju. O wiele łatwiej jest kontrolować uprawy jeśli zorganizujemy je wewnątrz tunelu foliowego. Pomidor - tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 będzie idealnym rozwiązaniem do prowadzenia upraw. Jest wygodny w użytkowaniu i bardzo trwały.

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m

Konstrukcja tunelu jest modułowa z bardzo gęstym ich zastosowaniem. Dzięki temu tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m Pomidor jest bardzo stabilny i stanowi duże zabezpieczenie dla hodowanych w nim roślin. Profile, z których wykonany jest stelaż są wyprodukowane z PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Zastosowanie polipropylenowych złączek znacznie ułatwia montaż stelaża.  Do przykrycia stelaża wykorzystana jest specjalna 4-sezonowa folia z wgrzanym sznurkiem, która chroni sadzonki przed wiatrem, promieniami UV czy wilgocią. Folię przytwierdza się do podłoża specjalnymi szpilkami.

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m- drzwi

Komfort pracy wewnątrz tunelu wynika z tego, że jest on w swoim najwyższym punkcie wysoki na 212 cm. Możemy się w nim swobodnie poruszać dzięki drzwiom, które znajdują się w ścianie przedniej i tylnej tunelu foliowego do ochrony sadzonek 2x4 m. Podzielone na dwie części drzwi umożliwiają zadbanie o właściwą temperaturę i cyrkulację powietrza wewnątrz „folii”. W razie potrzeby możemy zdecydować się na dodatkowy otwór wentylacyjny w bocznej ścianie. W przypadku zniszczenia którejś z części tunelu, można dokupić pojedyncze elementy. W ten sposób nie jesteśmy narażeni na duże koszty.

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m - budowa stelaża

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m - wymiary

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m - widok od frontu

Konstrukcja Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m - drzwi

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m - widok spod kąta

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m - stelaż od wewnątrz

Tunel Pomidor w paczkach

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x