Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 (5m2)

Nr produktu: 17676


Podobne meble:

Niewielkie uprawy warzyw lub kwiatów możemy zorganizować na działce lub w ogródku. By o nie jeszcze lepiej zadbać i być pewnym efektów warto umieścić je w specjalnym tunelu foliowym. Pomidor - tunel na pomidory do ogrodu 2x2 to idealny pomysł na to, by wykorzystać niewielką przestrzeń do uprawiania ulubionych roślin.

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 zajmuje jedynie 4,95 m2. Jest on niezwykle trwały, dzięki temu że wykonano go z bardzo mocnych profili PCV z polipropylenowymi złączkami, które mają 2-letnią gwarancję. Solidna i zwarta konstrukcja wynika z zastosowania bardzo gęstego modułowego rozwiązania. Dużą sztywność tunelu uzyskano dzięki temu, że zastosowane profile mają kwadratowy profil 30 mm.

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 - drzwi

Czterosezonowa folia zastosowana w tunelu na pomidory do ogrodu 2x2 ma wgrzany sznurek, który ją usztywnia. W ten sposób jest ona bardzo odporna na działanie silnych podmuchów wiatru. W części przedniej i tylnej tunelu zastosowano wygodne drzwi, które ułatwiają poruszanie się po wysokim na 212 cm tunelu. Drzwi podzielone są na dwie części, co umożliwia zapewnienie właściwej cyrkulacji powietrza. Folia mocowana jest do podłoża za pomocą szpilek. W przypadku, kiedy zniszczy się poszczególny element tunelu można dokupić złączki, profile a nawet folię. Takie rozwiązanie pozwala znacznie obniżyć koszt eksploatacji.

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 -budowa stelaża

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej filmy ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 08-05-2017
Bardzo ładna bryła. Elementy wykonane dokładnie, estetyczne. Proste w montażu. Cena atrakcyjna
Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 - wymiary

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 - widok od frontu

Konstrukcja Pomidor – tunelu na pomidory do ogrodu 2x2

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 - drzwi

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 - widok spod kąta

Pomidor – tunel na pomidory do ogrodu 2x2 - stelaż od wewnątrz

Tunel Pomidor w paczkach

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x