Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m (7m2)

Nr produktu: 17677


Podobne meble:

Tunel ogrodowy, którego miejscem przeznaczenia jest działka lub ogródek nie musi być duży, ale powinien być wygodny dla użytkownika. Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m zajmuje zaledwie 7,39 m2 i zapewnia swobodne poruszanie się po jego wnętrzu dzięki 212 cm wysokości i zastosowaniu drzwi w tylnej i przedniej ścianie tunelu.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m

Dodatkowym atutem drzwi jest to, że są one podzielone na część górną i tylną, dzięki temu o wiele łatwiej jest kontrolować temperaturę i cyrkulację powietrza wewnątrz tunelu. W razie potrzeby można zdecydować się na dodatkowy otwór wentylacyjny. Folia, którą zastosowano w tym tunelu jest bardzo mocna i chroni uprawy przed wiatrem czy też silnym nasłonecznieniem. Jej dodatkowym zabezpieczeniem jest wgrzany sznurek. Nie musimy się też martwić o to, że folia zostanie zerwana przez silne podmuchy wiatru ze względu na to, że dzięki specjalnym szpilkom przytwierdzimy folię do podłoża. Jest ona 4-sezonowa, przeznaczona do użytku podczas okresu wiosna – lato. Na pozostały czas zaleca się przechowanie folii w bezpiecznym miejscu.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - drzwi

Konstrukcja tunelu ogrodowego 2x3 m Pomidor jest bardzo stabilna dzięki zastosowaniu rurek PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Stelaż zaprojektowany jest tak, by można było go w łatwy sposób złożyć przy pomocy polipropylenowych złączek. Jeśli jakikolwiek element tunelu zostanie zniszczony można go dokupić. Takie rozwiązanie nie naraża właścicieli tunelu na duże koszty eksploatacji.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m -budowa stelaża

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 04-05-2017
Na tunelach się nie znam. Mój wybór padł na " Pomidor'" bo wyglądał solidnie i miał odpowiednie wymiary. Czy wybór był dobry, zobaczymy. Jak przetrwa wiatry i dziecięce gospodarowanie to się sprawdzi. Tunel został zakupiony do przedszkola. Mam nadzieję, że będzie nam długo służył.
Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - wymiary

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m- widok od frontu

Konstrukcja Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - drzwi

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - widok spod kąta

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - stelaż od wewnątrz

Tunel Pomidor w paczkach

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x