Pomoc

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Ciekawostki dotyczące szeroko pojętych spraw ogrodniczych, aktualności z ogrodniczego świata, bloga oraz forum, na którym możecie się wypowiedzieć na każdy temat, znajdziecie Państwo na stronie Ogrodowe.net

W razie pytań, wątpliwości, skarg i zażaleń zapraszamy do pisania na naszą skrzynkę kontaktową, dzwonienia na nasz numer telefonu czy zaczepiania nas na Facebooku

 

Zamówienia

 

Składam zamówienie przez sklep meble.ogrodowe.net a przenosi mnie na inna domenę: zamowienia.meblobranie.pl. Czy wszystko jest w porządku?

Tak, sklep internetowy meble.ogrodowe.net prowadzony jest przez Meblobranie.pl Sp. z.o.o. i jest częścią grupy Meblobranie.pl zaś klienci mogą składać zamówienia za pomocą zabezpieczonego systemu transakcyjnego: zamowienia.meblobranie.pl

 

Czy muszę się zalogować, żeby złożyć zamówienie?

Nie, przy zamówieniu można wybrać opcję "Nie chcę się rejestrować" i podać swoje dane jednorazowo. Można też złozyć zamówienie poprzez naszą skrzynkę pocztową. Wtedy należy podać wszystkie dane niezbędne do złożenia zamówienia: imię, nazwisko, adres do przesyłki, numer telefonu.

 

Widzę na stronie nazwy miast. Czy to oznacza, że w tych miastach posiadacie swoje sklepy stacjonarne?

Prowadzimy działalność wyłącznie internetową w związku z czym nie posiadamy swoich sklepów zewnętrznych.

 

Czy przed zamówieniem mogę gdzieś obejrzeć meble?

Prowadzimy wyłącznie działalność internetową i nie posiadamy własnej ekspozycji. Nie posiadamy też informacji gdzie możnaby obejrzeć meble. Zawsze istnieje szansa na zwrócenie mebli jeśli nie będą one spełniały Państwa oczekiwań - tylko wtedy odbywa się to na koszt Klienta.

Czy mogę nabyć towar "od ręki"?

Niestety nie. Zamówienia realizowane są u nas tylko drogą internetową i przez wysyłkę kurierem. Zawsze należy mieć na uwadze czas realizacji zamówienia podany przy każdym produkcie.

 

 

Dostawa

 

Dlaczego niektóre produkty mają tak długie terminy realizacji?

Podane są maksymalne czasy oczekiwania, staramy się realizować zamówienia jak najszybciej. Jeśli zależy Ci na czasie skontaktuj się mailowo z Biurem Obsługi. Postaramy się przyspieszyć proces realizacji, jeśli  tylko będzie to możliwe. W przypadku zamówień niestandardowych oraz większych zamówień czas realizacji przesyłki może wzrosnąć.

Jak jest z kosztami transportu?

W przypadku pojedynczych zamówień obowiązują koszty dostawy podane w karcie produktu. Zawsze staramy się je redukować co przekłada się na ostetczną kwotę, którą otrzymujecie Państwo w potwierdzeniu zamówienia. W przypadku większych zamówień, które przekraczają 2500 złotych - koszt dostawy pokrywamy my. Nie dotyczy to domków ogrodowych, altan i szklarni.

Co mam zrobić, gdy na przywiezionej przez kuriera paczce widać ślady zniszczeń?

Poproś kuriera o spisanie protokołu szkodowego, który jest podstawą do złożenia reklamacji u nas.

Kurier przyjechał podczas mojej nieobecności i nie zdołałem sprawdzić paczki w jego obecności?

Jeśli zauważysz uszkodzenia wynikające z transportu, skontaktuj się bezpośrednio z kurierem lub oddziałem firmy kurierskiej. Wezwij go niezwłocznie w celu spisania protokołu szkodowego. Im szybciej spisany jest protokół, tym lepiej dla ostatecznego wyniku rozpatrywania reklamacji. 

Czy jest możliwa dostawa w sobotę?

Dostawa sobotnie jest możliwa w większych miastach i ich okolicach, w części miejsc można przesyłkę odebrać w sobotę osobiście z magazynu kurierskiego. Dostawa sobotnia wiąże się z dodatkowymi kosztami transportu. To samo dotyczy dostaw poza normalnymi godzinami pracy kurierów. Nie wszystkie firmy kurierskie oferują taka usługę.

Czy możliwa jest wysyłka zagranicę?

To zależy od tego co Państwo chcą kupić i dokąd ma to być wysłane. Zawsze prosimy w tej sprawie o kontakt. Wówczas możliwość, czas i koszt dostawy wyliczane są indywidualnie.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Nasze magazyny rozsiane są po całej Polsce. Nasz sklep prowadzi wyłącznie działalność internetową. W indywidualnych przypadkach możliwe jest uzgodnienie odbioru własnym kurierem/transportem.

 

Płatności

 

Czy mogę zapłacić za meble przy odbiorze?

Na dzień dzisiejszy tylko część oferowanych produktów można odebrać osobiście. Jeśli chcą Państwo uzyskać na ten temat informacje, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy. Musimy jednak poinformować, że przy wybraniu płatności przy odbiorze (jeśli taka opcja jest możliwa) - koszty dostawy mogą wzrosnąć.

Aby zapłacić, potrzebuję faktury pro-forma, czy mogę ją uzyskać?

Tak, oczywiście. Prosimy o zaznaczenie takiej potrzeby przy składaniu zamówienia, w polu „Uwagi klienta”.

Czy jest możliwa płatność kartą kredytową lub przez szybkie płatności?

Tak, przy składaniu zamówienia pojawi się opcja wyboru tego typu płatności.

Źle wybrałem formę płatności, jak mam to zmienić?

Prosimy o wysłanie maila z taką prośba na adres: kontakt@meble.ogrodowe.net.

Wybrałem szybkie przelewy internetowe, nie przeniosło mnie na stronę banku, co mam robić?

W mailu potwierdzającym zamówienie będzie widoczny link przekierowujący na stronę banku.

Czy kwotę za dostawę mam wpłacić razem z opłatą za meble, czy bezpośrednio kurierowi?

Prosimy o opłacenie dostawy razem z wpłatą za meble przelewem, kartą kredytową, lub przez szybkie płatności.

x
x