Restor żeliwne krzesła ogrodowe

Nr produktu: 15813
 • Cena: 349
 • Dostawa do 7 tygodni dni
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Żeliwne krzesła ogrodowe Restor to idealne siedziska dla wszystkich, którzy poszukują trwałych i eleganckich mebli. Sprawdzą się w restauracji, ogródku piwnym, ale także w otoczeniu domu. Dzięki zastosowaniu niezwykle solidnej, żeliwnej konstrukcji krzesło Restor wyróżnia się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Żeliwne krzesło Restor

Żeliwny stelaż formowany jest fabrycznie, przez co jest pozbawiony wszelkich niedoskonałości, a jego wygląd jest powtarzalny w każdym modelu. Krzesło ogrodowe Restor zostało pomalowane na kolor czarny metodą proszkową, dzięki czemu farba jest rozprowadzona równo i znakomicie chroni żeliwo przed korozją na wiele lat.

Siedzisko żeliwnego krzesła ogrodowego Restor

Deski żeliwnych krzeseł ogrodowych Restor zostały wykonane z drewna olchowego, które jest szczególnie odporne na trudne warunki pogodowe. Ostre krawędzie desek poddano frezowaniu w celu usunięcia niebezpiecznych kantów i zaokrąglenia. Same deski są heblowane i zaimpregnowane metodą zanurzeniową, a ponadto dwukrotnie malowane lakierem w kolorze teak.

Krzesło doskonałe łączy się z innymi produktami z serii Restor oraz Faktor przeznaczonymi do użytku zewnętrznego. Dla osób poszukujących ponadczasowych i funkcjonalnych mebli ogrodowych polecamy komplet ze stolikiem.

Wymiary:

Żeliwne krzesło ogrodowe Restor wymiary

 • Długość: 48cm
 • Wysokość siedziska: 41cm
 • Głębokość: 40cm
 • Wysokość oparcia: 75cm

Dostawa i montaż:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej do samodzielnego montażu. Należy przykręcić deski do nóg żeilwnych. Wszystkie otwory w deskach są już nawiercone, a niezbędne śruby znajdują się w opakowaniu. 

Gwarancja:

Krzesła objęte są 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 27-06-2018
Wypowiem się w kilku słowach. Jestem bardzo zadowolona, towar otrzymałam zgodnie z zapowiedzią. Prawidłowo zabezpieczony do transportu , dlatego nie było żadnych uszkodzeń. Wszystkie części prawidłowo pasują do siebie. Po skręceniu, krzesełka wyglądają pięknie, są eleganckie, masywne i bardzo wygodne .....każdemu polecam bo są nawet ozdobą mojej posiadłości . Nadmieniam również , że Kurier , który dostarczył towar był również sympatyczny . Jednym słowem zakup udany i na pewno nie ostatni.

5 22-06-2017
masywny pożądny mebel

4 04-07-2016
Zalety: Krzesło solidne, ciężkie, ładne z wyglądu Wady: Wszystkie śruby wydane na tę samą długość. Jednakże odlew wspornika dla skręcenia pierwszej poziomej deseczki licząc od wewnętrznej strony siedziska jest grubszy od pozostałych. Powoduje to, iż bardzo ciężko jest dokręcić w tym miejscu nakrętkę. Natomiast dla pozostałych miejsc śrubki są nieco za długie. Wynika to prawdopodobnie ze zbyt niskiej kultury technicznej projektanta, który wydał śrubki dla tego modelu.
Żeliwne krzesła ogrodowe Restor

Żeliwne krzesła ogrodowe Restor - oparcie

Żeliwne krzesła ogrodowe Restor - nóżka

Żeliwne krzesła ogrodowe Restor wymiary

Krzesło ogrodowe żeliwne Restor

Żeliwne krzesło ogrodowe Restor

Żeliwne krzesła ogrodowe

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x