Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium

Nr produktu: 15865


Podobne meble:

Aluminiowy zestaw na taras Rimini Czarny z kwadratowym stołem i czterema krzesłami to komplet obiadowy, który idealnie nadaje się do użytku zewnętrznego. To znakomity zestaw mebli dla osób, które chcą godzinami cieszyć się ucztowaniem na świeżym powietrzu.

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium - zbliżenie na fakturę stołu

Do stworzenia stołu użyto wodoodpornej deski kompozytowej WPC i aluminium, natomiast krzesła to połączenie aluminium i textiliny. Krzesła Rimini posiadają regulowane oparcia, które pozwalają przyjąć wygodną pozycję po posiłki i dalej rozkoszować się promieniami słońca. Całość utrzymana jest w modnej, czarnej kolorystyce.

Wysoki, kwadratowy stół ma blat wykonany z poliwoodu – jego płaska powierzchnia jest wygodna do postawienia talerzy i szklanek. Siedziska oraz oparcia krzeseł zostały pokryte textiliną. Jest to tapicerska tkanina z tworzywa sztucznego, bardzo wytrzymała, doskonale sprawdzająca się w użytku na zewnątrz. Materiał lekko się ugina, dzięki czemu dopasowuje się do sylwetki, a równocześnie jest na tyle elastyczny, że natychmiastowo powraca do pierwotnego stanu. Dzięki temu meble ogrodowe Rimini są wygodne i nie tracą estetycznego wyglądu.

Regulacja oparcia w krześle Rimini

8 pozycji oparcia - Rimini Mini Krzesło Ogrodowe z Aluminium

Oparcia krzeseł są regulowane i można je ustawić aż w 8 pozycjach. Cały zestaw mebli jest bardzo lekki, więc można go łatwo przesuwać, a jednocześnie unikalna konstrukcja zapewnia odpowiednią stabilność. Ponadto, meble Rimini są proste w przechowywaniu. Poszczególne elementy są składane, co pozwala na oszczędność miejsca. Z tego powodu komplet Rimini znakomicie nadaje się również do ogródków restauracyjnych i hoteli.

W produkcji zestawu tarasowego Rimini wykorzystano materiały najwyższej jakości, które wpływają na efektowny wygląd, ale też odporność na warunki atmosferyczne. Meble są zabezpieczone przed promieniowaniem UV i deszczem co zapewnia, że nie wyblakną pozostawione na słońcu i nie rdzewieją. Zastosowane materiały wpływają także na łatwe utrzymanie mebli w czystości. Do ich mycia wystarczy użyć wilgotnej szmatki i trochę delikatnego płynu do czyszczenia.

Wymiary:

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium - wymiary zestawu

Wymiary stołu:

 • Wysokość: 75 cm
 • Długość: 90 cm
 • Szerokość: 90 cm

Wymiary krzesła:

 • Wysokość: 107 cm
 • Szerokość: 55 cm
 • Głębokość siedziska: 47 cm
 • Wysokość od ziemi do siedziska: 44 cm
 • Waga paczki: 52 kg

Dostawa i montaż:

Zestaw na taras Rimini Mini dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej w jednym kartonie o wadze 52kg. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Krzesła nie wymagają montowania - są składane. W paczce znajduje się instrukcja montażu w języku polskim. Zalecane jest montowanie kompletu w dwie osoby.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 10-04-2017
Produkt dobrej jakości, siedziska wygodne, spora regulacja pochylenia oparcia. Krzesła bardzo lekkie, funkcjonalne. W zasadzie same superlatywy, ale... deski z konglomeratu na stole przykręcone krzywo co troszkę psuje efekt i pewnie podczas pakowania kilka zadrapań na aluminiowych elementach krzeseł. Aha , odpadają zaślepki śrub montażowych.

5 24-04-2016
Bardzo dobry i praktyczny produkt, przerósł moje oczekiwania. Firma bardzo solidna ceniąca czas i wymagania klienta. Oczywiście taką firmę polecam bez mrugnięcia okiem.
Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium - zbliżenie na blat

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium krzesło

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium wymiary

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium krzesła

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe krzesło

Rimini Mini Meble Ogrodowe z Aluminium

Rimini Mini krzesła Ogrodowe z Aluminium

Rimini Mini Czarne Meble Ogrodowe z Aluminium zbliżenie na krzesło i stół

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x