Roca/Polina fi80 Brown zestaw ogrodowy

Nr produktu: 15947


Podobne meble:

Roca/Polina fi80 Brown zestaw ogrodowy składa się z czterech krzeseł i stylowego okrągłego stolika. Świetnie sprawdzi się on zarówno w mieszkaniach, lokalach gastronomicznych, hotelach i ogródkach. Meble te są bardzo wytrzymałe, ponieważ ich konstrukcja wykonana jest z aluminiowego stelażu odpornego na korozję. Całość pokryta jest płaską plecionką technorattanową. Jest ona wytrzymała i odporna na wilgoć oraz promieniowanie UV. Ponadto jest bardzo łatwa do czyszczenia. Okrągły stół z zestawu ogrodowego Roca/Polina fi80 Brown przykryty jest blatem wykonanym z hartowanego szkła. Podstawa stolika jest odpowiednio dociążona i dzięki temu stabilna.

Roca/Polina fi80 warianty

Roca/Polina fi80 Brown zestaw ogrodowy prezentuje się bardzo oryginalnie, ponieważ krzesła mają charakterystyczny wygląd. Ich oparcie z technorattanowych włókien zamiast zwykłego, gładkiego materiału, tworzy stylowa kratka. Splot jest płaski, a także cieniowany, co daje bardzo ciekawy efekt. Kolorystyka utrzymana jest w odcieniach brązu. Meble pięknie się prezentują i na długo zachowują swój stylowy i estetyczny wygląd. Krzesła można sztaplować, więc komplet bez problemu zmieści się nawet na niewielkiej przestrzeni.

Roca/Polina fi80 siedzisko

Wymiary:

Roca/Polina fi80 wymiary

Wymiary krzeseł:

 • szerokość: 56 cm
 • głębokość: 55 cm
 • wysokość: 85 cm
 • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

 • wysokość: 74 cm
 • średnica: 80 cm

Dostawa i montaż:

Zestaw mebli ogrodowych dostarczany jest przez kuriera. Krzesła z kompletu są od razu gotowe do użycia, natomiast syół ogrodowy wymaga samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Roca/Polina fi80 Brown zestaw ogrodowy

Roca/Polina fi80 siedzisko

Roca/Polina fi80 stolik

Roca/Polina fi80 sztaplowane krzesła technorattanowe

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x