Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy zestaw ogrodowy

Nr produktu: 25915
 • Stara cena: 2 999
  Cena: 2 199 (24 raty po 118 zł *)
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 11.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, środa, 11.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy zestaw ogrodowy na pierwszy rzut oka wygląda, jakby do jego produkcji posłużono się plecionką technorattanową. W rzeczywistości, do tego celu posłużono się tworzywem sztucznym, jakim jest polipropylen. Do cech charakterystycznych tego materiału zaliczyć można odporność na wysokie i niskie temperatury, opady deszczu i śniegu oraz promieniowanie UV. Sprawia to, że nawet po długim czasie meble zachowują swój naturalny kolor oraz kształt. Co więcej, nie wymagają one konserwacji czy impregnacji, a do ich czyszczenia wystarcza woda.

Salemo fiesta lyon Max brąz - opuszczony stolik

Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy zestaw ogrodowy składa się z 2 3-osobowych sof, 2 foteli oraz podnoszonego stolika. Ostatni z elementów pełnić może funkcję praktycznej skrzyni to przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Uzupełnieniem kompletu są miękkie poduszki wyposażone w zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można z łatwością wyprać w pralce.

Salemo fiesta Lyon Max brązowy - podniesiony stolik

Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy opiera się na niskich nóżkach nadających całości lekkości. Wpływ na wygodę jego użytkowania mają profilowane oparcia oraz praktyczne podłokietniki. Meble te znajdą zastosowanie w ogrodzie, na balkonie, tarasie, ganku czy działce. Nadają się one do użytkowania zarówno na co dzień, w czasie spożywania posiłków czy picia kawy, jak i w trakcie spotkań z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Meble dobrze prezentować będą się w aranżacjach tak klasycznych, jak i nowoczesnych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy zestaw ogrodowy

Salemo Fiesta Lyon Max Grafitowy wymiary

Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy zestaw ogrodowy

Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy zestaw ogrodowy fotel

Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy zestaw ogrodowy sofa

Salemo Fiesta Lyon Max Brązowy zestaw ogrodowy aranżacja

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x