Zestaw białych mebli do ogrodu Siesta Monaco Lounge Set XL

Nr produktu: 25606
 • Stara cena: 4 099
  Cena: 3 699 (24 raty po 199 zł *)
 • Planowana wysyłka: poniedziałek, 16.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, poniedziałek, 16.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Białe meble do ogrodu Siesta Monaco Lounge Set XL to zestaw mebli, który doskonale prezentować będzie się w każdej przestrzeni, bez względu na styl, w jakim została ona zaaranżowana. Design kompletu jest na tyle uniwersalny, że kupując go można mieć pewność, że za kilka sezonów prezentować będzie się on równie stylowo i z łatwością dopasujemy go do innych mebli znajdujących się na naszym tarasie czy w ogrodzie. Do atutów mebli zaliczyć można również łatwość w utrzymaniu ich w czystości.

W skład kompletu Siesta Monaco w odcieniu White wchodzi 1 trzyosobowa sofa, 2 fotele oraz 1 stolik. Są to meble modułowe, których układ można dowolnie zmieniać, dopasowując do aktualnych potrzeb. Wyprodukowane zostały one z wysokiej jakości tworzywa sztucznego charakteryzującego się dużą odpornością na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych takich, jak promieniowanie UV, opady czy duże wahania temperatur. Doskonale komponować będą się one z innym meblami marki, na przykład narożnikami.

Siesta jest wywodzącą się z Turcji marką, która na rynku działa od ponad 30 lat. Jej wyroby dostępne są w ponad 60 krajach świata, w tym również w Polsce. Produkty firmy podzielić można na dwie główne kategorie: uniwersalne wyroby do domu i branży horeca oraz meble ogrodowe wykonane z eco technorattanu. Meble Siesta są niezwykle uniwersalne: doskonale sprawdzą się one zarówno na balkonie, tarasie czy w ogrodzie, jak i w restauracji, kawiarni czy restauracji.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw białych mebli do ogrodu Siesta Monaco Lounge Set XL

Siesta Monaco Lounge Set XL meble do ogrodu white

Siesta Monaco Lounge Set XL meble do ogrodu white

Siesta Monaco Lounge Set XL meble do ogrodu white

Siesta Monaco Lounge Set XL meble do ogrodu white

Siesta Monaco Lounge Set XL meble do ogrodu white

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x