Krzesło ogrodowe brązowe Simple Brown

Nr produktu: 18099


Podobne meble:

Model Simply to doskonały wybór dla wszystkim, którzy szukają optymalnego rozwiązania - taniego, ładnego i wygodnego krzesła do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Krzesło Simple Brown znakomicie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Doskonale posłuży także gościom kawiarni i restauracji.

Sztaplowanie krzeseł Simple Brown

Stelaż krzesła wykonano ze stali malowanej proszkowo w celu ochrony przed rdzą. Stelaż ma kolor ciemnoszary. Siedzisko i oparcie wykonano w formie jednolitego odlewu z tworzywa sztucznego, któremu nadano wzór rattanowej plecionki. Zastosowanie takiego materiału jest zdecydowanie praktyczniejszym rozwiązaniem, gdyż zapewnia łatwe czyszczenie i jest wytrzymalsze na wgniecenia, a ponadto eliminuje konieczność przeprowadzania konserwacji. Tworzywo ma kolor Brown - brązowy.

Zbliżenie na krzesło Simple Brown

Krzesło Simple Brown jest lekkie, dzięki czemu można je bez trudu przenosić. Dodatkową zaletą krzeseł z serii Simple jest możliwość sztaplowania. Składanie krzeseł jedno w drugie pozwala zaoszczędzić miejsca i ułatwia ich przechowywanie.

Zamiast taniej plecionki na siedzisku i oparciu zastosowano jeden panel (odlew) z tworzywa sztucznego o strukturze rattanu. To wytrzymałe rozwiązanie eliminuje problem z rozplątywaniem się plecionki na łączeniach i wgnieceniem siedziska.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pr2Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 23-04-2018
Miła obsługa, szybka dostawa, świetne ceny i szeroka oferta. Polecam ***
Krzesło ogrodowe Simple Brown

Krzesło ogrodowe Simple Brown - wymiary

Sztaplowanie krzeseł Simple Brown

Zbliżenie na krzesło Simple Brown

Bok krzesła Simple Brown

Krzesło simple - trwałe siedzisko

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x