Ligurito sofa z technorattanu Off-WHITE Elite & Taupe

Nr produktu: 15254
 • Cena: 2 799
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny

W przypadku kiedy mamy niewiele miejsca do wykorzystania na balkonie lub tarasie nie musimy rezygnować z umieszczenia tam komfortowego mebla. Sofa z technorattanu Ligurito Off-WHITE Elite & Taupe to niewielkich rozmiarów mebel, który świetnie sprawdzi się w małych przestrzeniach.

Jego atutem jest to, że wykonany został z plecionki technorattanowej. Jest ona elastyczna, dzięki czemu bardzo wygodna, a do tego uodporniona na uszkodzenia mechaniczne. Technorattan jest także odporny na promienie UV. W ten sposób możemy być spokojni, że sofa z technorattanu Ligurito Off-WHITE Elite & Taupe nie straci swego oryginalnego koloru nawet przy dużym nasłonecznieniu. Funkcjonalność mebla przejawia się również w tym, że łatwo go pielęgnować. Trudne do starcia plamy można zetrzeć wilgotną szmatką. Konstrukcja sofy to aluminiowy, lekki stelaż odporny na działanie korozji.

Sofa z technorattanu Ligurito Off-WHITE Elite & Taupe składa się z dwóch modułów, które mogą stanowić dwa odrębne fotele. Natomiast dzięki specjalnym łącznikom można je zestawić ze sobą by stworzyć wygodną kanapę. Komfortu sofie dodają dołączone do zestawu poduchy – dwie oparciowe, dwie siedziskowe i dwie podłokietnikowe. Mają aż 12 cm grubości i są wypełnione pianką tapicerską. Poszewki do poduszek mają ładne jasne odcienie i można je w razie potrzeby uprać. Zamontowano w nich błyskawiczny zamek. Ich powierzchnia pokryta jest warstwą teflonu, który zabezpiecza poduchy przed zalaniem.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 23-06-2015
Bardzo fajne meble dosc przyzwoicie wykonane z bardzo wygodnymi poduchami. Mozliwosc dowolnych kombinacji ustawien dodaje im atrakcyjnosci.
Sofa Ligurito Off-White and Taupe
Sofa Ligurito Off-White and Taupe


Sofa Ligurito off-white and taupe

Poduszka i struktura technorattanu Ligurito off-white and taupe

Plecinka technorattanowa liguriro

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x