Stojaki na rowery

Stojaki na rowery

Rowery stają się coraz popularniejszymi środkami transportu – przejażdżki rowerowe nie są już tylko formą spędzania wolnego czasu, ale też codziennym sposobem komunikacji. Z tego powodu warto zadbać o stojaki rowerowe przed restauracją czy kawiarnią, aby także w ten sposób przyciągać klientów.
W naszej ofercie znajdą Państwo stojaki szeregowe na różną liczbę rowerów: od trzech do pięciu. Jeśli jednak spodziewają się Państwo większej liczby rowerowych gości, możemy także wykonać specjalne stojaki na zamówienie.

Oferujemy stojaki trapezowe i wygięte. Wszystkie są malowane proszkowo, dzięki czemu odznaczają się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne: pogodę czy nieuniknione otarcia powodowane przez rowery i zapięcia. Prosty i elegancki wygląd naszych stojaków sprawi, że z łatwością można je dopasować do każdego miejsca: nie będą przesłaniać sobą innych elementów dekoracyjnych, ale za to doskonale spełnią swoje zadanie.

Niewielki stojak rowerowy może sprawdzić się także w przydomowym ogródku: jeśli ktoś często korzysta z roweru, to ciągłe chowanie go w komórce czy piwnicy może być męczące.  Dzięki stojakowi rower zawsze będzie gotowy do użytku, a w przypadku deszczu wystarczy przykryć go odpowiednim pokrowcem.

 

x
x