Stół Nilamito 140x70 do mebli wypoczynkowych z technorattanu Brown

Nr produktu: 15182
 • Cena: 1 200 (24 raty po 65 zł *)
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 13.11.2019
  Zamów do: g. 13:00, środa, 13.11.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Stół z rodziny mebli Nilamito o wymiarach 140 x 70 cm będzie doskonałym uzupełnieniem zestawów mebli z tej serii z oznaczeniem PLUS. Stół do mebli wypoczynkowych z technorattanu NILAMITO 140x70 Brown jest większy od tradycyjnego stolika kawowego i zmieści się przy nim większa liczba użytkowników.

Cechy mebli technorattanowych Nilamito Gardinetta

Stół do mebli wypoczynkowych z technorattanu NILAMITO 140x70 Brown jest idealnie dopasowany do korzystania z niego przy meblach z tej rodziny. Ma 65 cm wysokości i można przy nim swobodnie pracować korzystając z laptopa, jak również wypić z przyjemnością kawę, czy przyjąć gości.  Blat stołu wykonano z efektownego hartowanego szkła, dzięki czemu ma on gładką powierzchnię.

Stół do mebli wypoczynkowych z technorattanu NILAMITO 140x70 Brown ma bardzo stabilną konstrukcję w postaci dwóch nóg o dużej powierzchni nośnej, które połączono stabilizującą poprzeczką. W przypadku postawienia stołu na nierównej powierzchni można go regulować dzięki specjalnym czterem stopkom.

Plecionka technorattan Nilamito Brown

Jest to mebel bardzo wytrzymały. Jego konstrukcja wykonana została z niekorodującego, lekkiego aluminium. Natomiast wierzchnia część to technorattan. Plecionka technorattanowa odporna jest na uszkodzenia mechaniczne, promienie UV (mebel nie traci swoich kolorów przy dużym nasłonecznieniu) oraz na niekorzystne warunki pogodowe. Dodatkową zaletą jest to, że łatwo jest go wyczyścić nawet z najbardziej uporczywych plam.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pklPytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 14-04-2018
PEŁEN PROFESJONALIZM, SERDECZNIE POLECAM!!! meblobranie
Stół z technorattanu NILAMITO 140x70 Brown

Stół do mebli wypoczynkowych z technorattanu NILAMITO 140x70 Brown

Stół z technorattanu NILAMITO 140x70 Brown

Stół z technorattanu NILAMITO 140x70 Brown

Stół z technorattanu NILAMITO 140x70 Brown
Plecionka technorattanowa Nilamito Brown – stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien o niejednolitym kolorze (tzw. cieniowana) jej struktura jest płaska, gładka o strukturze skórki pomarańczy = połyskliwa.


Stół do mebli z technorattanu Nilamito 140X70 Brown
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x