Stolik nowoczesny grafitowy na balkon Balkonzept z pojemnikiem

Nr produktu: 15981


Podobne meble:

Producent

Stolik nwoczesny na balkon Balkonzept to wyjątkowe uzupełnienie balkonu, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Wyprodukowany został przez firmę Rephorm. Jest to niemiecka marka, która jest pionierem w dziedzinie funkcjonalnych i oryginalnych rozwiązań balkonowych, a także producent mebli do małych pomiesczeń.

Przeznaczenie stolika

Stolik balkonowy Balkozept zajmuje mało miejsca i montuje się go do balustrady. Dzięki dodatkowemu pojemnikowi spełnia on więcej, niż jedną funkcję. Może służyć też jako doniczka, lub pojemnik na kostki lodu do schłodzenia napojów. Powierzchnia użytkowa stolika jest stabilna i możemy na niej jeść, położyć telefon, czy piwo. Zastosowanie znajdzie też w punktach gastronomicznych, bibliotekach i miejscach publicznych. Co ważne, stolik będzie wisiał równie dobrze na relingach prostokątnych, jak i zaokrąglonych.

Wyprodukowany z tworzywa sztucznego

Stolik wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - polietylenu, który w 100% podlega recyklingowi, co bardzo ważne, gdy troszczymy się o środowisko. Bez problemu może stać na zewnątrz, gdyż trudne warunki atmosferyczne nie są mu groźne. Mimo niewielkich rozmiarów wytrzyma nawet do 20 kg obciążenia! Nie zniszczy się też pod wpływem promieni słonecznych i jest całkowicie wodoodporny.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Stolik nowoczesny grafitowy na balkon Balkonzept z pojemnikiem

Stolik nowoczesny grafitowy na balkon Balkonzept z pojemnikiem - dwa obok siebie

Stolik nowoczesny czerwony na balkon Balkonzept z pojemnikiem wymiary

Stolik nowoczesny grafitowy na balkon Balkonzept z pojemnikiem tył

Stolik nowoczesny grafitowy na balkon Balkonzept z pojemnikiem szampan

Stolik nowoczesny grafitowy na balkon Balkonzept z pojemnikiem na balkonie

Stolik nowoczesny grafitowy na balkon Balkonzept

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x