Stoły ogrodowe rattanowe

Stół ogrodowy to konieczność, gdy chcemy organizować przyjęcia na świeżym powietrzu: grille, pikniki czy nawet zwykłe spotkania przy kawie. Dzięki różnorodnej ofercie mogą Państwo wybierać pomiędzy niewielkimi stolikami kawowymi, praktycznymi stolikami ze skrzyniami a dużymi stołami, idealnymi do wspólnego spożywania posiłków. Przy wyborze warto zatem wziąć pod uwagę, jak dużą przestrzenią dysponujemy i w jakim celu stół będzie najczęściej wykorzystywany.

Do eleganckiej przestrzeni ogrodu, tarasu czy nawet salonu doskonale będą pasowały stoły wykonane z rattanu lub stoły z technorattanu, jego syntetycznego odpowiednika. W obu przypadkach mamy do czynienia z meblami wyplatanymi ręcznie, dzięki czemu każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Wykorzystując rattan lub jego odpowiednik, możemy nadać naszej przestrzeni elegancki wygląd, charakterystyczny dla rejonów południowych. Rattan jest materiałem naturalnym, ale jednocześnie bardzo wytrzymałym i stosunkowo łatwym w konserwacji. Należy tylko pamiętać, by mebli wyplatanych z rattanu nie pozostawiać zbyt długo w niesprzyjających warunkach atmosferycznych: należy je przynajmniej przykryć odpowiednim pokrowcem.

Aby zapewnić maksimum wygody, nasze stoły są przykryte hartowanymi szybami: dzięki temu ich powierzchnia jest całkowicie płaska i bez obaw możemy stawiać na niej talerze czy filiżanki. Jest także łatwa w czyszczeniu.

x
x