Stoły ogrodowe z technorattanu

Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o meblach ogrodowych wykonanych z technorattanu. Na czym polega wyjątkowość tego materiału? Dlaczego warto wybierać do ogrodów czy na tarasy siedziska oraz stoły z technorattanu?

Technorattan jest tworzywem, które w ostatnim czasie zyskuje coraz większe zainteresowanie. Zwłaszcza wśród zwolenników eleganckich, a zarazem łatwych w utrzymaniu elementów wyposażenia większych ogrodów, tarasów, a nawet balkonów. Nic dziwnego, że meble z technorattanu są tak rozchwytywane.

Stoły z technorattanu – czyszczenie i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne

Decydując się na stół technorattan nie musisz prawie wcale martwić się o utrzymanie go w czystości, ponieważ jest to bardzo proste - w zupełności wystarczy przetarcie go od czasu do czasu wilgotną szmatką. Nie trzeba go w żaden sposób impregnować czy dodatkowo zabezpieczać przed intensywnymi opadami deszczu, mocnym słońcem i minusową temperaturą.

Nie ma więc znaczenia, czy masz ochotę ustawić swój wymarzony stół technorattan blisko działkowego oczka wodnego, ogrodowego basenu czy sadzawki. Nieistotne też czy zdarzy ci się zostawić go bez żadnego przykrycia podczas ulewy bądź opadów śniegu. Jego struktura i kolor za każdym razem pozostanie nienaruszona. Możesz również kłaść na swój stół technorattan masywne, sporo ważące przedmioty bez żadnych obaw, że ugnie się lub trwale odkształci pod ich ciężarem.

Stół technorattan – wybierz najlepszy model dla swojej przestrzeni wypoczynkowej

W naszej ofercie dostępne są stoły o różnych wymiarach i kształtach. Technorattanowe włókno starannie wyplata się ręcznie na stelażu z metalu bądź też na stelażu wykonanym z aluminium. Stelaże te są bardzo lekkie oraz uodpornione na rdzę. Blat w wielu modelach stołów stanowi czarna, przezroczysta lub mleczna szyba, wpuszczona w ramę stołu lub też leżąca na technorattanowej powierzchni.

Wybierz stół technorattan idealnie pasujący zarówno do Twoich upodobań, jak i do wyglądu ogrodu czy tarasu. Wokół stołu ustaw kilka pasujących krzeseł lub wygodnych siedzisk technorattanowych. Możesz dołączyć do nich dodatkowo poduszki w stonowanych kolorach i cieszyć się przepiękną oraz elegancką aranżacją ogrodu, która będzie zachwycać wyglądem podczas letniego relaksu. Wielu z naszych Klientów decyduje się także ustawić stół techorattan w swoim salonie lub w ogródkach eleganckich restauracji.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Z chęcią pomożemy w zakupie najlepszego modelu.

x
x