Szklarnia foliowa 2x2,2 m

Nr produktu: 15748
 • Stara cena: 349
  Cena: 299
 • Wysyłka do 48h
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Foliowa szklarnia ogrodnicza 2x2,2 m to najmniejsza z mini szklarni od Lemara. Zmieści się nawet w najmniejszym ogródku, a to dzięki 2m długości i 2,2m szerokości. Zajmie ona tylko 4,4 m2 powierzchni ogrodu. Wydawałoby się, że będzie się w niej trudno poruszać, ale 1,9m wystarczy, by w środku poczuć się swobodnie.

Stelaż tunelu foliowego zbudowany jest z rurek z tworzywa PCV o grubości 32 mm. Daje to bardzo lekką konstrukcję odporną na korozję, wytrzymałą i elastyczną. Dzięki małej wadze możemy przenosić tunel w dowolne miejsce bez potrzeby demontowania go. Zalecane jednak jest umieszczenie tunelu w pobliżu zabudowań, drzew lub krzewów, co da mu dodatkową osłonę od wiatru. Szpilki metalowe dołączone do zestawu posłużą nam do przymocowania tunelu do podłoża. Wejście z obu stron otwierane jest za pomocą zamka błyskawicznego, co daje nam możliwość wentylacji, regulacji temperatury i wilgotności.

Wymiary:

Ogrodowa szklarnia foliowa schemat

Foliowa szklarnia ogrodnicza okryta jest nawyższej jakości folią UV4 stworzoną z trzech warstw. Dzięki unikalnego projektowi folia ta świetnie przepuszcza światło, izoluje cieplnie, a zarazem jest wytrzymała i elastyczna. Przy ciężkich warunkach pogodowych zaleca się zdejmowanie folii. Powinna ona starczyć na cztery sezony rozumiane jako okres wiosenny lub jesienny. Stosowanie folii w zimę jest bardzo niebezpieczne dla całej konstrukcji i może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń.

Zamawiając foliową szklarnię ogrodniczą 2x2,2m otrzymują Państwo:

 • komplet rurek do budowy konstrukcji stelaża - każda rurka jest opisana zgodnie z jej przeznaczeniem
 • komplet łączników, trójników i innych kształtek do łączenia poszczególnych elementów
 • komplet spinek do folii do jej mocowania do rurek
 • komplet szpilek montażowych do przytwierdzenia tunelu do podłoża
 • komplet folii - podzielony na 3 części w celu ułatwienia montażu - część główna, dwie części frontowe
 • instrukcję montażu w języku polskim z kluczowymi ilustracjami
 • 24 miesięczną gwarancję polskiego producenta

Dostawa i montaż:

Firma kurierska dostarcza foliową szklarnię ogrodniczą w ubezpieczonej paczce na wskazany w zamówieniu adres. Foliak ogrodowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instukcją.

Poniżej przedstawimy kolejne etapy montażu zgodnie z instrukcją:

Wszystkie rureki PCV są opisane, co ułatwia pracę nad tunelem. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest montaż ramy tunelu. Zaczynamy od części znajdującej się przy podłożu, a potem montujemy elementy pionowe i poprzeczki. Rurki łączy się ze sobą za pomocą specjalnych kształtek, a potem przytwierdza do ziemi szpilkami metalowymi dołączonymi do zestawu. Folię należy naciągnąć i przypiąć szpilkami najpierw na elementy frontowe szklarni, a dopiero potem element główny. Następnie folię trzeba wpuścić w ziemię i zakopać. Dodatkowe wzmocnienie zapewnią sznurki fabrycznie wgrzane w wewnętrzną część. Należy nimi przywiązać folię do stelaża. Odpowiednie napięcie folii jest kluczowym czynnikiem kształtującym jej właściwości.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 30-04-2018
Bardzo dobry produkt. Szybki w montażu nawet przez jedną osobę. Profesjonalne wykonanie, wszystkie elementy pasują do siebie idealnie.

5 27-07-2017
Szybka dostawa, bezpiecznie zapakowane...polecam. :-D

5 01-06-2017
Tunel solidny,a jednocześnie lekka konstrukcja. W załączeniu jest komplet gwoździ, ale dla mnie wygodniejszym rozwiązaniem było użycie wkrętów.
Tunel szklarniowy 2x2,2 m

Tunel szklarniowy 3x2,2 m
Zdjęcie przedstawia tunel o długości 3m


Tunel szklarniowy 3x2,2 m do frontu rozsunięty
Zdjęcie przedstawia tunel o długości 3m


Tunel szklarniowy 3x2,2 m od frontu
Zdjęcie przedstawia tunel o długości 3m


Mały namiot foliowy na działkę do uprawy warzyw
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Namiot foliowy na pomidory ustawiony na niewielkiej działce
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Namioty foliowe ogrodnicze do ochrony amatorskich upraw warzyw
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

 • Długość [cm]: 200
 • Szerokość [cm]: 220
 • Wysokość [cm]: 190
 • Stelaż: PCV

Informacje o dostawie

 • Koszt dostawy: Gratis!
 • Czas dostawy: do 3 dni

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x