Szklarnia foliowa 3x2,2 m

Nr produktu: 15749


Podobne meble:

Ogrodowa szklarnia foliowa to produkt, o którym marzy każdy ogrodnik. Ma ogromną przewagę nad standarodową, dużą szklarnią dzięki możliwości dowolnego przestawiania oraz możliwości zmieszczenia jej nawet na małych działkach. Tunel długi jest na 3m, a szeroki na 2,2m, co daje 6,6 m2 powierzchni do wykorzystania. Poruszanie wewnątrz ułatwia 1,9m wysokości, dzięki czemu większość ogrodników może poruszać się wewnątrz w całkowicie wyprostowanej pozycji.

Ogrodowa szklarnia foliowa front

Rurki PCV o grubości 32mm są niezwykle elastyczne i wytrzymałe. Ponieważ nie są zrobione z metalu, są całkowicie odporne na korozję, a ich waga jest tak mała, że możemy swobodnie przenosić szkielet tunelu ogrodowego bez potrzeby demontażu. Zaleca się umieszczenie szkieletu w pobliżu zabudowań, drzew lub krzewów, by zapewnić odpowiednią osłonę przed wiatrem. Konstrukcję montuje się do podłoża za pomocą metalowych szpilek dołączonych do zestawu. Zamek błyskawiczny umieszczony z przodu i z tyłu daje komfort dowolnej wentylacji tunelu, a co za tym idzie - regulowania temperatury powietrza oraz wilgotności.

Ogrodowa szklarnia foliowa rozsunięta

Ogrodowa szklarnia foliowa wyposażona jest w najwyższej klasy trójwarstwową folię UV4. Jej trójwarstwowa konstrukcja zapewnia świetną przepuszczalność światła, termoizolację, jest wytrzymała, odporna na zmienne warunki atmosferyczne, a jednocześnie elastyczna. Zaleca się jednak, by przy bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych folię zdejmować, ponieważ może się ona uszkodzić. Folia powinna wystarczyć na cztery sezony rozumiane jako wiosna lub jesień. Używanie ogrodowego tunelu foliowego w zimę może zakończyć się poważnymi uszkodzeniami, które uniemożliwą dalsze korzystanie z niego.

Zamawiając ogrodową szklarnię foliową 3x2,2m otrzymują Państwo:

 • komplet rurek do budowy konstrukcji stelaża - każda rurka jest opisana zgodnie z jej przeznaczeniem
 • komplet łączników, trójników i innych kształtek do łączenia poszczególnych elementów
 • komplet spinek do folii do jej mocowania do rurek
 • komplet szpilek montażowych do przytwierdzenia tunelu do podłoża
 • komplet folii - podzielony na 3 części w celu ułatwienia montażu - część główna, dwie części frontowe
 • instrukcję montażu w języku polskim z kluczowymi ilustracjami
 • 24 miesięczną gwarancję polskiego producenta

Wymiary:

Ogrodowa szklarnia foliowa schemat

Dostawa i montaż:

Paczka, w której przesyłana jest ogrodowa szklarnia foliowa jest ubezpieczona. Przeznaczony do samodzielnego montażu produkt dostarczany jest wraz z instrukcją za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Poniżej przedstawimy kolejne etapy montażu zgodnie z instrukcją:

Każdy element rurek PCV jest opisany, by ułatwić orientację. Na początku należy zmontować dolną część ramy tunelu, a dopiero potem elementy pionowe wraz z rurkami poprzecznymi, Wszystko to łączy się dzięki specjalnym kształtkom, a następnie montuje do podłoża za pomocą specjalnych metalowych szpilek zawartych w zestawie. Folię naciąga się najpierw na elementu frontowe, a dopiero potem nakłada się folię główną. Do stelażu mocuje się ją spinkami dołączonymi do zestawu. Należy starannie naciągnąć i zakopać folię w ziemi, gdyż przedłuży to jej żywotność i znacząco zwiększy właściwości termoizolacyjne. Dodatkowe wzmocnienie zapewniają fabrycznie wgrzane od wewnętrznej strony sznurki, które można przywiązać do folii.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 06-05-2018
produkt zgodny z opisem, wysyłka bardzo szybko i sprawnie. Żadnych negatywnych uwag.

4 29-04-2018
Towar dostarczono terminowo, jakość dobra, łatwy montaż, wytrzymał pierwsze fichury. Polecam innym.

5 03-02-2018
jestem zadowolona z zakupu,a opinie pelna bede mogla przedstawic po pierwszym sezonie uzytkowania

5 25-05-2017
Jestem zadowolony z zamówienia i produktu. Przesyłka na czas :-) Pozdrawiam z Wejherowa :-)

5 24-05-2017
Produkt zgodny z opisem, godny polecenia :) Szybka wysyłka POLECAM!!!!!!!!

5 23-05-2017
Tunel super dziekuje teraz czekamy na pyszna papryczkę

5 25-05-2016
Jestem bardzo zadowolna z zakupu tunelu foliowego. Paczkę otrzymałam w ciągu dwóch dni. Montaż bardzo prosty, dobrze opisane poszczególne etapy montażu. Całość solidnie wykonana z dobrych materiałów. Polecam.

5 25-02-2016
Bardzo jestem zadowolony a tunel super.

5 22-02-2016
Operacja zakupu bez uwag.Towar sprawdzi sie w uzytkowaniu.
Tunel szklarniowy 3x2,2 m z rozsuniętym zamkiem

Tunel szklarniowy 3x2,2 m

Tunel szklarniowy 3x2,2 m front z otwarym zamkiem

Tunel szklarniowy 3x2,2 m front

 • Długość [cm]: 300
 • Szerokość [cm]: 220
 • Wysokość [cm]: 190
 • Stelaż: PCV

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x