Szklarnia foliowa 4x2,2 m

Nr produktu: 15750
 • Stara cena: 469
  Cena: 399
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 24.10.2019
  Zamów do: g. 11:00, czwartek, 24.10.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Szklarnia foliowa to świetna alternatywa dla dużych szklarni, gdy myślimy o ochronie naszych upraw, ale nie mamy zbyt dużo miejsca na działce. Długość tunelu to tylko 4m, a szerokość 2,2m, co daje nam duże pole do popisu przy planowaniu miejsca docelowego uprawy. Daje to 8,8 m2 powierzchni do zagospodarowania, po 190cm sufitem, więc nie ma obawy o niekomfortowe poruszanie się w środku.

Szklarnia foliowa front

Konstrukcja foliowego tunelu szklarni składa się z rurek PCV grubośći 32mm. To bardzo elastyczny i wytrzymały materiał, który w dodatku jest bardzo lekki. Istnieje możliwość przenoszenia konstrukcji bez potrzeby demontażu. Dodatkowo ze względu na niemetalową konstrukcję, szkielet odporny jest na korozję. Dla pewności zachowania szklarni w jak najlepszym stanie zaleca się, by umieścić ją w pobliżu zabudowań lub drzew, czy krzewów. Trwałość zwiększają szpilki, którymi mocuje się całość do podłoża. Dzięki zamkowi błyskawicznemu umieszczonemu z obu stron tunelu możemy z łatwością regulować temperaturę i wilgotność powietrza. 

Szklarnia foliowa rozsunięta

Na szkielet konstrukcji ogrodowej szklarni tunelowej naciąga się wysokiej jakości trójwarstwową folię UV4. Dzięki trzem warstwom zachowuje ona świetne właściwości termoizolacyjne i przepuszczalność światła, a zarazem jest elastyczna, wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne. Nie można jednak narażać jej na ekstremalne warunki pogodowe takie, jak duży grad, czy silny wiatr, gdyż konstrukcja może zostać uszkodzona. Folia przeznaczona jest do użytku czterosezonowego. Sezon rozumiany jest jak okres wiosenny lub jesienny. Zimą przykrycie tunelu ogrodniczego należy koniecznie zdjąć.

Zamawiając szklarnię foliową 4x2,2m otrzymują Państwo:

 • komplet rurek do budowy konstrukcji stelaża - każda rurka jest opisana zgodnie z jej przeznaczeniem
 • komplet łączników, trójników i innych kształtek do łączenia poszczególnych elementów
 • komplet spinek do folii do jej mocowania do rurek
 • komplet szpilek montażowych do przytwierdzenia tunelu do podłoża
 • komplet folii - podzielony na 3 części w celu ułatwienia montażu - część główna, dwie części frontowe
 • instrukcję montażu w języku polskim z kluczowymi ilustracjami
 • 24 miesięczną gwarancję polskiego producenta

Wymiary:

Szklarnia foliowa schemat

Dostawa i montaż:

Szklarnia foliowa pw ubezpieczonej paczce przesyłana jest kurierem na adres podany w zamówieniu. Została ona przeznaczona do samodzielnego montażu zgodnie z instrukcją w języku polskim, która znajduje się w opakowaniu.

Poniżej przedstawimy kolejne etapy montażu zgodnie z instrukcją:

Wszystkie rurki są opisane, by łatwo było je rozpoznać. Pierwsza w kolejności zmontowana powinna być dolna część ramy tunelu - ta, która znajduje się przy podłożu. Dopiero potem montujemy elementy pionowe razem z poprzeczkami, które ciągną się po bokach. Wszystkie elementy łączone są kształtkami dołączonymi do zestawu. Ramę należy następnie przymocować do podłoża z pomocą metalowych szpilek znajdujących się w zestawie. Teraz możemy już założyć folię. Jest to bardzo ważny moment, gdyż niewłaściwie naciągnięta folia może dotkliwie osłabić wszystkie właściwości tunelu. Pierwsze w kolejności nałożone powinny być dwie części frontowe. Gdy to zrobimy, naciągamy folię główną. Całą folię UV4 przypinamy spinkami i wkopujemy w ziemię tak, by cała konstrukcja była stabilna. Dodatkowe wzmocnienie powinny zapewnić fabrycznie wgrzane sznurki po wewnętrznej stronie, do których należy przywiązać folię.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pr6Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 28-04-2018
Produkt spełnił moje oczekiwania

5 25-04-2018
Jestem zadowolony, zamówienie zrealizowane zostało prawidłowo, szybko, i bez uszczerbku dla przesyłki. Polecam zainteresowanym.

5 23-04-2018
Produkt zgodny z zamówieniem. Dotrzymany termin dostawy.

4 09-08-2017
Produkt zgodny z opisem, w połowie sezonu wszystko w porządku. Jedyne zastrzeżenie to kotwy mocujące do ziemi - są wykonane z drutu który nie utrzyma konstrukcji do ziemi przy bardzo silnym wietrze(wystarczy samemu zaopatrzyć się w 3-4 cm płaskownik i pociąć go na 30 cm odcinki i jest bezpiecznie nawet przy dużym wietrze)

5 30-05-2017
Zamówiłam już drugi taki tunel dla mojego taty , który jest tak samo zadowolony jak ja z mojego tunelu. Polecam w 100%

5 26-05-2017
towar zgodny z opisem szybka dostawa polecam!

4 12-04-2017
Zmontowałem w 3 godziny samemu bez problemów w ramach dwóch ucieczek na działkę od codziennych obowiązków. Elementy dobrze spasowane, instrukcja obsługi łatwa do zrozumienia. Wygląda solidnie. Trwałość ocenie po pierwszym sezonie.

5 24-02-2016
polecam ,,
Ogrodowy tunel szklarniowy 4x2,2 m

Ogrodowy tunel szklarniowy 3x2,2 m
Zdjęcie przedstawia tunel o długości 3m


Ogrodowy tunel szklarniowy 3x2,2 m
Zdjęcie przedstawia tunel o długości 3m


Ogrodowy tunel szklarniowy 3x2,2 m
Zdjęcie przedstawia tunel o długości 3m


 • Długość [cm]: 400
 • Szerokość [cm]: 220
 • Wysokość [cm]: 190
 • Stelaż: PCV

Informacje o dostawie

 • Koszt dostawy: Gratis!
 • Czas dostawy: do 1 dni

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x