Szklarnie ogrodowe

Szklarnie ogrodowe

Przydomowy ogród czy działka to nie tylko miejsca relaksu i odpoczynku, ale też możliwość hodowania własnych owoców i warzyw. W takim przypadku warto postawić w swoim ogrodzie szklarnię lub tunel foliowy, aby nasze uprawy nie zostały zniszczone przez nagłe przymrozki czy gwałtowne opady deszczu.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór takich pomieszczeń: są one dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu nawet na malutkiej działce można prowadzić własne uprawy. Także właściciele większych przestrzeni będą mogli znaleźć odpowiedni tunel dla siebie. Oferowane przez nas szklarnie mają różnego rodzaju systemy wentylacji, jedną lub dwie pary drzwi, są też dostępne w różnych kształtach i kolorach.

Oprócz zwykłych tuneli mamy dla Państwa także nietypowe szklarnie o bardzo eleganckim wyglądzie. Będą one nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale i prawdziwą ozdobą stylowego ogrodu. One również są dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo taką, która będzie idealnie pasowała do ogrodu i jego wystroju. Dzięki specjalnym półkom taką szklarnię z łatwością można zamienić w prawdziwą oranżerię, sadząc w niej egzotyczne rośliny.

 

Ostatnio na blogu

  • Z jakich materiałów produkowane są szklarnie i tunele foliowe? Ich zalety i wady

    19.04.2019

    Szklarnie ogrodowe i tunele foliowe są konstrukcjami wykorzystywanymi do uprawy roślin, ale różnią się rozwiązaniami, użytymi materiałami i wytrzymałością. Z tego artykułu dowiesz się o zaletach i wadach materiałów szklarni i tuneli foliowych. Co wybrać, aby stosunek jakości do ceny spełniał Twoj...

x
x