Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy

Nr produktu: 19721

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy wspaniale odnajdzie się zarówno na balkonie, jak i tarasie czy w ogrodzie. Firma Keter, producent krzesełka jest znana i ceniona na europejskim rynku jako producent wyposażenia ogrodowego i mieszkalnego najwyższej jakości, wykonanego z dbałością o każdy szczegół. Marka ta jest powiązana z marką Curver i Allibert, co również stanowi rekomendację jakościową produktu.

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy - aranżacja

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy wykonany został z tworzywa, które jest odporne na działanie warunków atmosferycznych, w szczególności promieniowania UV, dzięki czemu podczas użytkowania nie blaknie i zachowuje swój znakomity wygląd przez wiele lat. Posiada ono siedzisko, które swoim wzorem imituje wzór wypleciony na szydełku. Jego waga jest niska, dlatego też w dowolnym momencie można go przenosić i ustawiać w miejscu, które wpisuje się w zaistniałe potrzeby.

Krzesełko do ogrodu Cozy Stool Keter Piaskowe

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy od firmy Keter ma 35 cm głębokości i głębokości, a jego wysokość to 44 cm. Dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi wspaniale wpisze się w aranżację ogrodowe, ale z powodzeniem można go ustawić również w domu. Jego piaskowy kolor bardzo dobrze sprawdzi się w otoczeniu jasnych, stonowanych barw. 

Zbliżenie na strukturę siedziska stołka Keter Knit Cozy Stool Piaskowy

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy - aranżacja

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy - aranżacka

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy - zbliżenie

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy - wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x