Technorattan skrzynia na poduszki BOX2 Brązowy mat

Nr produktu: 19450

Technorattanowa skrzynia BOX2 Brązowy mat będzie idealnym schowkiem na ogrodowe poduszki, koce czy np. dziecięce zabawki. Jest ona wykonana bardzo estetycznie, z półokrągłego technorattanu, który jest doskonałą imitacją naturalnego tworzywa. Jego zaletą jest przede wszystkim niezwykła odporność na wszelkiego rodzaju niekorzystne warunki atmosferyczne. Można bez obaw taką skrzynię ustawić w ogrodzie lub na tarasie i nie ulegnie ona zniszczeniu, pomimo opadów deszczu, śniegu czy też mrozu.

Otwarta skrzynia technorattan na poduszki BOX2 Brązowy mat

Co równie ważne technorattanowa skrzynia na poduszki BOX2 Brązowy mat jest również odporna na działanie promieniowania słonecznego, dzięki czemu nie straci swojej oryginalnej barwy. Stelaż skrzyni jest wykonany z aluminium, które jest niepodatne na powstawanie rdzy. Skrzynia jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości, aby pozbyć się ewentualnych zabrudzeń, wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką.

Siłowniki wspomagające otwieranie skrzyni BOX2 Brązowy mat

Skrzynia technorattanowa na poduszki BOX2 jest wykonana w pięknym matowym, brązowym kolorze. Będzie stanowiła ciekawe i bardzo praktyczne uzupełnienie mebli ogrodowych, tarasowych lub balkonowych. Dzięki niej łatwo będzie utrzymać porządek w ogrodzie, można w niej przechowywać poduszki lub inne akcesoria przydatne w ogrodzie lub dziecięce zabawki. Jej wymiary są okazałe i wynoszą 150 cm długości i głębokość 71 cm. Dzięki wewnętrznemu pokrowcowi na zamek błyskawiczny, ukryte wewnątrz przedmioty nie zmokną w trakcie deszczu lub od rosy.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 25-04-2018
Polecam sklep szybka obsługa towar dostarczony bez uwag.
Technorattan skrzynia na poduszki BOX2 Brązowy mat z otwartym wiekiem

Siłowniki wspomagające wieko skrzyni BOX2

Technorattan skrzynia na poduszki BOX2 Brązowy mat

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x