Tunel foliowy metalowy 3,5*2m - zielony

Nr produktu: 17355


Podobne meble:

Koniec lata nie musi oznaczać pożegnania się z uprawą ulubionych roślin. Dzięki tunelowi foliowemu metalowemu 3,5*2m z zieloną siatką wzmacniającą możemy bez obaw uprawiać nasze ulubione warzywa lub kwiaty przez cały rok. Pod folią będą miały świetne warunki bez względu na to, jaka pogoda jest na zewnątrz. Tunel ogrodowy ma 3 m dł. i 2 m szer., daje to w sumie 6 m2 powierzchni uprawnej.

Sposób zamykania tuneli Focus Garden

Tunel foliowy metalowy 3,5*2m z zieloną siatką wzmacniającą ma wytrzymałą konstrukcję, odporną na mocny wiatr, zbudowaną z podwójnie ocynkowanych, metalowych rurek, co zabezpiecza przed powstawaniem rdzy. Ścianki metalowych rurek mają 0,8 mm grubość i 19 mm średnicy. Cała konstrukcja składa się z 3 modułów, każdy ma długość 1 metra. W moduły wbudowane są okna i pałąki wzmacniające stelaż. Na tak przygotowaną metalową konstrukcję zakłada się folię ogrodniczą. Folia przepuszcza światło dzienne potrzebne roślinom do prawidłowego rozwoju, ale jednocześnie chroni hodowlę przed zbyt intensywnym promieniowaniem UV. Chroni również przed dużym wiatrem, deszczem i przymrozkami. Folię wzmocnia siatka z polipropylenu. Gwarantuje to odporność na uszkodzenia mechaniczne, a w przypadku porwania folii, zabezpiecza przed dalszym powiększaniem uszkodzenia.

Certyfikat nadany firmie Focus Garden

Wysokość tunelu foliowego metalowego 3,5*2m z zieloną siatką wzmacniającą to 2 metry. Można w nim wygodnie pracować. Po bokach tunelu umieszczone są okna, w sumie jest ich sześć, które są podwijane do góry.  Są one zabezpieczone moskitierami w celu ochrony roślin przed insektami. Drzwi także są zwijane do góry, można je przyczepiać rzepami i zostawić otwarte w celu zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu. Mają szerokość 80 cm, zamyka się je zamkiem błyskawicznym, dostępnym także od wewnątrz.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 21-06-2017
Bez zarzutu... tunel jak w opisie , jakość bdb

5 20-03-2017
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Zaletą jest łatwy montaż, funkcjonalność i estetyka wykonania. Wad nie zauważyliśmy.

5 07-03-2017
bardzo udany produkt

5 26-02-2017
Zakup uważam za udany, cena namiotu satysfakcjonująca. . Wreszcie będę miała dobre warzywa, gdyż z powodu kapryśnych wiosen nie sposób cokolwiek wyhodować w gruncie. Produkt zgodny z opisem, ma metalowe dwustronnie cynkowane rurki, wzmocnioną siatką folię. Mam nadzieję, iż będzie mi służył przez kilka lat. Realizacja zamówienia była bardzo szybka, produkt dobrze zapakowany. Jestem zadowolona.
Tunel foliowy stalowy

Konstrukcja tunelu foliowego stalowego

Wnętrze tunelu foliowego

Bok tunelu foliowego Focus

Montaż konstrukcji metalowej tunelu foliowego

Rolowane okna na ścianie bocznej

Folia do wkopania dookoła tunelu

Zapinki do foli ogrodniczej

Dostawa tunelu foliowego

Wymiary tunelu 3 * 2 m

Tunel foliowy w ogrodzie

Zmontowany tunel metalowy

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x