Tunel foliowy 4,5*2m - zielona siatka wzmacniajaca

Nr produktu: 15886


Podobne meble:

Jeśli chcielibyśmy, aby uprawa naszych ulubionych roślin w ogródkach czy na działkach nie kończyła się wraz z nadejściem chłodniejszego sezonu, możemy znacznie wydłużyć czas uprawy, decydując się na tunel ogrodowy. Tunel foliowy 4,5*2m z zieloną siatką wzmacniającą, zapewni nam sprzyjające warunki do tego, by bez przeszkód zajmować się hodowlą roślin niemal przez cały rok.

Tunel foliowy produkcji Focus Garden - metalowa rurka

Tunel foliowy 4,5*2m - zielona siatka wzmacniająca ma konstrukcję z metalowych rurek, które są podwójnie ocynkowane (z zewnątrz i od środka), co daje gwarancję ochrony przed korozją. Rurki mają 19 mm średnicy. Folia ogrodnicza pokrywająca konstrukcję chroni rośliny przed niekorzystnym działaniem promieni UV, ale jednocześnie przepuszcza odpowiednią ilość słońca, zapewnia uprawie ochronę przed szkodliwym działaniem warunków pogodowych, np. przed deszczem, czy przymrozkami. Folia jest wzmocniona dzięki użyciu siatki polipropylenowej. Zwiększa to odporność mechaniczną folii i nawet w razie jej naderwania, siatka zatrzyma ewentualne dalsze zniszczenia.

Struktura siatki tunelu foliowego Focus Garden

Tunel foliowy 4,5*2 m z zieloną siatką wzmacniającą  o długości 4,5 m i szerokości 3 m zapewnia 13,5 m2 terenu uprawnego. Wysokość tunelu, która ma 2 m sprawia, że można się w nim swobodnie poruszać. Cały tunel składa się z trzech modułów; o długości 1,5 m każdy. W każdym module znajduje się okno, razem jest ich 6. W razie potrzeby, folię przysłaniającą okna można podnieść i przewietrzyć całe pomieszczanie. 

Konstrukcja drzwi Focus Garden

Każde okno posiada moskitierę, co daje gwarancję, że do wewnątrz nie przedostaną się szkodniki i insekty.  Dodatkową zaletą tunelu jest szerokie wejście o szerokości 128 cm. Możemy bez przeszkód wnieść do środka większe narzędzia i doniczki. Drzwi otwierane są przez podwinięcie do góry – można je otworzyć na dłużej poprzez zabezpieczenie rzepem.

Gwarancja jakości tuneli foliowych Focus Garden

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 27-03-2017
Tunel foliowy bardzo fajny.Polecam.Zadowolona użytkowniczka.

4 25-03-2017
Towar otrzymałem zgodnie z zamówieniem w krótkim czasie po uiszczeniu opłaty. Polecam

5 25-03-2017
Otrzymałem tunel szybko. Poza tym cena jest niższa od podobnych sprzedawanych w sklepach.

5 24-03-2017
SUPER szybko i solidnie POLECAM ten sklep

5 20-03-2017
Bardzo polecam !! Kontakt z firmą bez zarzutu - szybka wysyłka, przyjemny dostawca (kurier) xd Przedmiot zgodny z opisem - wysoka trwałość zastosowanych materiałów i solidne wykończenie - polecam wszystkim kupującym

5 18-03-2017
Tunel foliowy dzisiaj zamontowaliśmy z mężem , mimo wiatru udało się go postawić. Bardzo łatwo dał sie rozłożyć, niczego nie brakowało, tylko jeden rzep się oderwał, był źle przyszyty. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu. Polecam

5 16-03-2017
wszystko bardzo szybko i sprawnie produkt godny uwagi gorąco polecam

3 16-03-2017
wygląda solidnie , łatwo się montuje; niestety łyżeczka dziegciu- brakowało jednego elementu mocowania zrolowanych drzwi, wada niewielka nie mam zamiaru z tego powodu reklamować towaru, ale psuje dobre wrażenie

5 14-03-2017
Tunel foliowy stoi już na swoim miejscu. Złożyłem go sam. Zajęło mi to ok. 2-2,5 godzin. Prezentuje się dobrze i mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania. Jest wykonany z trwałych i lekkich materiałów, ale lekkie zaniepokojenie moje budzi zamek drzwi wejściowych, ale nie wywołuję wilka z lasu. Ogólnie tunel oceniam bardzo pozytywnie.

4 14-03-2017
Tunel zamówiłam w czwartek a w piątek był już dostarczony.Po rozłożeniu jest ok.Jestem bardzo zadowolona.

5 13-03-2017
Bardzo szybki kontakt mailowy. Produkt zamówiony w piątek rano był u mnie w poniedziałek rano. Generalnie super :)

5 13-03-2017
Produkt zgodny z opisem, łatwy do montażu. Dostawa zgodna z terminem.

5 23-05-2016
Polecam, tunel foliowy jest produktem wysokiej jakości.
Tunel foliowy 4,5*2m - zielona siatka wzmacniajaca

Tunel foliowy metalowy producent Focus Garden wzmocnienie folii

Tunel foliowy 4,5*2m - zielona siatka wzmacniajaca

Metalowy tunel foliowy producent Focus Garden wejście

Tunel foliowy producent Focus Garden profile

Tunel foliowy metalowy producent Focus Garden

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x