Tunel foliowy ogrodniczy z rurek PCV 3,6 x 3m

Nr produktu: 09226
 • Cena: 815
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Tunel foliowy PCV A3 ma prawie kwadratowy kształt – 3 m szerokości i 3,6 m długości – co daje teren do uprawy o powierzchni 10,8 m2. Taki tunel jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które już od wczesnej wiosny chcą hodować warzywa w przydomowym ogródku. Folia ochroni nasze młode sadzonki przed przymrozkami oraz zapewni im odpowiednie warunki do rozwoju. Konstrukcja ma 190 cm wysokości, więc nawet osoba dorosła będzie mogła wygodnie poruszać się po wnętrzu. Usprawnia to doglądanie upraw i jest szczególnie cenne dla osób mających problemy z plecami – dzięki możliwości zachowania prostej sylwetki zmniejszamy ryzyko wystąpienia bólu pleców.

Stelaż tunelu foliowego ogrodniczego wykonany został z trwałych i solidnych rurek PCV o średnicy 32 mm. Zapewniają one odpowiednią wytrzymałość konstrukcji i są odporne na korozję, mogą więc nam posłużyć przez kilka lat. Rama przytwierdzana jest do gruntu specjalnymi, mocnymi szpilkami, które wpływają na zwiększenie stabilności i wytrzymałości konstrukcji. Kolejne przęsła ustawione są w odległości 115 cm. Całość jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Na obu końcach tunelu znajdują się drzwi z PCV, umieszczone na zawiasach. Pozwalają one na efektywne wietrzenie i łatwy dostęp do upraw. Cała konstrukcja waży jedynie około 35 kg, więc dwie osoby mogą swobodnie ją przenieść w inne miejsce ogrodu czy działki.

Konstrukcja tunelu foliowego PCV A3 pokryta jest folią AGROERG UV składającą się z trzech warstw. Warstwa zewnętrza służy przede wszystkim do zabezpieczenia uprawy przed warunkami atmosferycznymi – deszczem, śniegiem czy nadmiernym promieniowaniem UV. Podstawowym zadaniem warstwy wewnętrznej jest z kolei termoizolacja – pozwala ona na utrzymywanie wewnątrz tunelu stałej temperatury. Folia przeznaczona jest do stosowania przez cztery kolejne sezony, liczone jako wiosna lub jesień. Zimą warto rozważyć zdjęcie folii pokrywającej stelaż, ponieważ przy intensywnych opadach warstwa śniegu na dachu może się okazać zbyt ciężka. Od 2014 roku w tunelach foliowych ogrodniczych PCV montowane jest dodatkowe usprawnienie. Są to wgrzewane w folię sznurki, którymi można przywiązać osłonę do stelażu tunelu. Wpływa to na poprawę napięcia folii i dzięki temu zwiększenie trwałości całego tunelu.

Komplet zawiera:

 • rury i kształtki(trójniki, czwórniki, kolana, zawiasy, zapinki do  folii)
 • trójwarstwową folię UV-4
 • metalowe szpilki montażowe
 • instrukcję montażu.
 • GWARANCJĘ 24 miesiące

Wymiary:

Tunel foliowy PCV schemat

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 06-02-2018
Porządna firma- warto kupować

5 19-07-2017
Szybko, sprawnie, solidnie - zamówienie + dostawa OK POLECAM

5 08-05-2017
Generalnie jestem zadowolona z zakupu. Haki do zamocowania ramy namiotu bardzo delikatne , dorabialiśmy swoje .

4 22-03-2017
Dobra

5 10-03-2017
dostawa ekspresowa , bez zastrzreń!

5 07-05-2015
Zakup w tym sklepie to prawdziwa przyjemność, szybka dostawa i co najważniejsze bez żadnych problemów. W kwestii tunelu to wydaję się solidny. Rurki PCV są giętkie dzięki czemu przy montażu pałąki można wygiąć w sposób bezpieczny. Co do montażu folii to trzeba poświecić około 1 dnia. Przy montażu radzę dokupić blachowkręty, zamiast wiercić dziurki i wbijać malutkie gwoździe - będzie znacznie szybciej i solidniej.
Tunel ogrodowy foliowy A3

Tunel foliowy 3,6m * 3m

Tunel foliowy z rur PCV 3,6 x 3m

Schemat tunelu foliowego PCV 3,6 x 3m

Tunel ogrodowy A3 3,6 m x 3,0 m x 1,9 m internetowy sklep meblowy

 • Długość [cm]: 360
 • Szerokość [cm]: 300
 • Wysokość [cm]: 190
 • Stelaż: PCV

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Tunele foliowe Katowice, Tunele foliowe Lublin, Tunele foliowe Szczecin, Tunele foliowe Wałbrzych
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x