Wygodny nowoczesny zestaw technorattan Vicenza brązowy

Nr produktu: 19503

Wygodny nowoczesny zestaw technorattan Vicenza w brązowym kolorze cechuje się wyjątkowym, niepowtarzalnym projektem. Sofa i dwa fotele z wysokimi poduszkami oraz stolik kawowy wykonane są z technorattanu o bardzo szerokim, charakterystycznym splocie. Do mebli o nowoczesnym designie dołączone są wyjątkowo grube poduchy, które nie tylko nadają całości nietuzinkowego wyglądu, ale są również bardzo wygodne i co ważne, są odporne na wilgoć.

Meble ogrodowe komfortowe technorattan Vicenza brąz

Technorattan, z którego wykonany jest wygodny nowoczesny zestaw Vicenza brązowy, to materiał wysoce odporny na takie czynniki klimatyczne jak deszcz, śnieg, mróz oraz promieniowanie ultrafioletowe. Ponadto, stelaż mebli wykonany jest z odpornego na korozję, wytrzymałego aluminium. Cały zestaw nie wymaga pielęgnacji i konserwacji, a większe zabrudzenia można z powodzeniem usunąć zwykłą, wilgotną szmatką.

Oryginalne meble ogrodowe technorattan Vicenza brązowe

Wygodny nowoczesny zestaw technorattan Vicenza w intensywnym, brązowym kolorze będzie efektownie i bardzo stylowo prezentował się zarówno na zewnątrz w ogrodzie lub na tarasie, ale również i wewnątrz domu, np. w salonie. Meble te nadają się również idealnie do kawiarni czy hoteli.

Sofa technorattan Vicenza brązowa

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Wygodny nowoczesny zestaw technorattan Vicenza brązowy

Zbliżenie na zestaw Vicenza z poszewkami we wzory

Sofa technorattan Vicenza

Zbliżenie na brązowy zestaw Vicenza z poszewkami w kolorze jasny beż

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x