Wygodny zestaw mebli balkonowych Orlando Set Curver

Nr produktu: 17941

Wygodny zestaw mebli balkonowych Orlando Set Curverto zestaw, za pomocą którego można stworzyć wyjątkową strefę relaksu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Meble sprawdzą się podczas codziennego, intensywnego użytkowania zewnętrznego, gdyż są solidne, trwałe i wytrzymałe, a przy okazji znakomicie radzą sobie z działaniem czynników pogodowych. Można je wykorzystać nie tylko w przydomowej przestrzeni prywatnej, ale również w miejscach użyteczności publicznej. W skład zestawu  Orlando Fiesta Family Cappuccino wchodzą dwie wygodne, dwuosobowe sofy, dwa przestronne fotele oraz duży stolik kawowy, który bardzo dobrze sprawdza się w swojej podstawowej funkcji. Niesztampowy komplet ogrodowy doda uroku każdej przestrzeni, w której zostanie umieszczony i z łatwością dopasuje się do różnorodnych aranżacji, zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych.
 

Kolorystyka mebli Orlando

Wygodny zestaw mebli balkonowych Orlando Set Curver wykonany jest  z wysokojakościowego tworzywa sztucznego - polipropylenu, który zapewnia długoletnie użytkowanie mebli oraz zachowanie estetycznego i pierwotnego wyglądu wizualnego. Odlew polipropylenowy imituje rattan naturalny, ale w przeciwieństwie do niego, jest odporny na działanie warunków pogodowych, promieniowanie UV, różnice temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo to nie wymaga konserwacji ani impregnacji, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, które w przeciwnym wypadku musielibyśmy wydać na specjalistyczne środki chemiczne. Mebli nie trzeba chować, kiedy pogoda przestanie dopisywać, gdyż są całoroczne. Dzięki swojej powłoce są równocześnie łatwe w utrzymaniu czystości, nawet większe i bardziej uporczywe zabrudzenia można z nich usunąć za pomocą szmatki nasączonej wodą.

Meble posiadają ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia wygodę podczas użytkowania. Sofy oraz fotele posiadają odpowiednio wyprofilowane oparcia oraz podłokietniki, na których można oprzeć ręce. Smukłe nóżki mebli z zestawu Orlando Fiesta Family Cappuccino ułatwiają zmywanie podłogi bez konieczności przesuwania czy podnoszenia mebli. Komplet ten pozbawiony jest ponadto ciężkiego stelaża, dzięki czemu w dowolnym momencie można zmienić jego ustawienie, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i upodobań. Do zestawu dołączone są ponadto miękkie poduszki siedziskowe, które mają bezpośredni wpływ na wygodę użytkowania. Poduszki te posiadają zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można zdjąć i uprać w pralce.

Duży stolik kawowy, wchodzący w skład kompletu  Orlando Fiesta Family Cappuccino sprawdzi się podczas serwowania napojów i przekąsek, podczas biesiadowania na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi. Co istotne - na środku jego blatu znajduje się otwór, który umożliwia zamontowania parasola ogrodowego, który w razie potrzeby stworzy porządany w upalany dzień - cień.

W nieco wyższej cenie dostępny jest jeden z najbardziej popularnych kompletów: elegancki zestaw ogrodowy Corfu Set Kliknij, by przejść do produktu

Corfu Set w kolorze cappuccino

Wymiary elementów zestawu:

Orlando set wymiary

Stolik:

 • długość: 59 cm
 • szerokość: 59 cm
 • wysokość: 43 cm

Sofa:

 • szerokość: 126 cm
 • głębokość: 65 cm
 • wysokość: 75 cm
 • wysokość od ziemi do siedziska: 38 cm
 • wysokość oparcia: 41 cm
 • szerokość podłokietnika: 5,3 cm

Fotele:

 • szerokość: 65 cm
 • głębokość: 65 cm
 • wysokość: 75 cm
 • głębokość siedziska: 55 cm
 • szerokość podłokietnika: 5,3 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez kuriera w jednej ubezpieczonej paczce, w której znajdują się wszystkie elementy oraz instrukcja do samodzielnego montażu. Montaż jest prosty i zajmuje kilka minut.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Wymiary paczki: 

120x80x55cm

Waga paczki:

ok. 34 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, nie obejmuje również uszkodzeń wynikłych z negatywnych warunków atmosferycznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Orlando Set Curver meble ogrodowe cappuccino

Orlando Set Curver aranżacja
Na zdjęciu widoczny zestaw w kolorze grafitowym


Wymiary zestawu Orlando Curver

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x